Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Azokban a nyugati országokban,...

Azokban a nyugati országokban, ahol a melegeket elfogadják, mennyire tűrik meg azokat, akik elítélik ezt?

Figyelt kérdés

Gondolok itt az USA-ra, Kanadára, Svédországra, Norvégiára, Finnországra, Dániára. Ha ilyen országba költözök, mennyire gond, hogy én másképp gondolkodok erről, és fel is emelem a hangom. Nem akarom megölni a melegeket, barátkozok is velük, csak a tevékenységüket nem támogatom.

Köszönöm.



2016. szept. 11. 18:01
1 2 3 4
 21/32 anonim válasza:
96%
Melegség ide vagy oda, akárhova is mész te csak egy vendég leszel, ha nem értesz valamivel egyet, akkor ne menj oda. Te mit szólnál, ha nyugatról jönnének ide propagálni a melegséget? Valószínűleg szitkozódnál, hogy ezek a bevándorlók tönkre akarják tenni azt amit felépítettünk. Te is az leszel, egy bevándorló. Nem költözök Szaúd-Arábiába, mert az én életvitelemnek nem felel meg és kész. Az is érdekes, hogy miért bánt ennyire a melegházasság, hogy szánsz rá időt és energiát, hogy kiírod ide. Tényleg ez a legnagyobb problémád? Nincs elég baj amiért imádkozhatnál, hogy javuljon, mint egy rendes keresztény (ha egyáltalán szoktál olyat...)
2016. szept. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
96%

@20


Az eszedbe jutott már, hogy

pride-ra járó /magamutogató emberek =/= melegek

Még konkrétabban:

pride-ra járó /magamutogató ember -/-> meleg

meleg -/-> pride-ra jár/magát mutogatja

2016. szept. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
17%

'Az eszedbe jutott már, hogy

pride-ra járó /magamutogató emberek =/= melegek'


Nem, ez még nem jutott eszembe. De akkor mégis kik járnak a pridera szerinted? Heterók? Igen, tudom néhány libcsi hetero is kimegy szolidaritásból, de a 99%-uk meleg aki ott van.

2016. szept. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
95%
Miért hiszed azt, hogy minden meleg mutogatja magát a Prideon? Jártál már valaha ezen a rendezvényen?
2016. szept. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem mondom, hogy jártam, de egyszer volt már szerencsém egy útlezárás alkalmával gyakorlatilag az első sorból végignézni. Majdnem elhánytam magam.
2016. szept. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
#23-as a melegek kozott is vannak hulyek. De vannak magamutogato heterok is. Pl a Sziget Festen. Akkor en most legyek heterofob?
2016. szept. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
13%
Csak a Sziget Fesztivál az egy zenei szabadidős fesztivál és ami a legfontosabb nem az Andrássy úton van mindenki szeme előtt, ja és korhatáros a belépés.
2016. szept. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
94%
26-osnak egyébként teljesen igaza van.Ugyanúgy vannak melegek közt is idióták, mint heterók között.Nem lehet minden meleget egy kalap alá venni.Az, hogy majdnem elhánytad magad, nem azért volt, mert láttál egy meleg embert, hanem mert olyat tett, amit egy normális ember nem tesz.(Nem írtad mit csinált, de gondolom a célja csak a polgárpukkasztás volt)Szóval nem az a lényeg, hogy ki kivel bújik ágyba, hanem hogy tisztességes ember legyen.
2016. szept. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, nincs a felsorolt országokban -mindben- sok személyes tapasztalatod.


Mindenütt vannak csoportok, ahol nyiltan ellenzik a homoszexualitást, még a vallásos helyeken kívül is.

Egész más az, amit egy országról kitesznek a kirakatba, és más, ahogy az emberek gondolkodnak, amit egymás között beszélnek.

Barátkozni sem kell olyan emberekkel sehol, akikkel nem akarsz.

2016. szept. 16. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
76%

Keresztény Vagy ? Én is .

Nem 1 keresztény tetőtől talpg férfi papot megdugtam már .

2016. okt. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!