Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hány évesnek kell lennem hogy...

SN1PERBOY kérdése:

Hány évesnek kell lennem hogy legyen nyelv piercingem?

Figyelt kérdés

Januárban leszek 16 éves és már nagyon szeretném ha meglenne.

Csak nem tudom hogy hány évesnek kell lennem hozzá,és hogy körülbelül mennyibe kerül.

A válaszokat előre köszönöm !!!!!!!

[Gergő]



2016. szept. 12. 19:59
 1/6 anonim válasza:
Hát ha bemész a pirszingeshez akkor kapsz egy papirt és aláiratod a szüleidelvakkor lehet.... Legalábis én ugy tudom
2016. szept. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2016. szept. 12. 20:57
 3/6 A kérdező kommentje:
De mivel kell a papír úgy mint a tetkónál akkor gondolom 18+-os ez is ugye ?
2016. szept. 12. 20:58
 4/6 anonim válasza:
16 éves korig szükséges szülő jelenléte, utána már nem, de a szüleidnek alá kell írniuk azt a papírt. 18 éves kortól meg már azt csinálsz amit akarsz.
2016. szept. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

16 év alatt normális helyen sehogy sem csinálják meg. 16 év felett de 18 év alatt szülői/gondviselői engedély kell hozzá, tehát, vagy alá kell íratni a dokumentumot, vagy szülői jelenlét is kell hozzá. (Esetenként eltérő.)

Persze vannak kivétel helyek, amiket egy-egy normális ember azért nem ajánl, mert ahol erre nem figyelnek oda, ott valószínű, hogy másra sem (normális tisztaság, eszközök... stb.).

Árban ez is eléggé eltérő.

Van hely, ahol 4500-ért ékszerrel már megcsinálják, míg olyan is van, ahol 8-10.000 Ft.

Célszerű a helynek utánanézni, kérdezni, mielőtt odamennél, hogy mennyire jó. Árakat általában honlapokon kiírnak, vagy fb csoporton.

2016. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen !

Van ismerősöm akinek van csak azért megkérdezek másokat is inkább de viszont ő 13 évesen csináltatta most 15 éves.

Én szülinapomra szeretném,most leszek 16.

Mégegyszer köszi a válaszokat :D

2016. szept. 14. 06:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!