Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munkaügyi központ által...

Munkaügyi központ által indított tanfolyam?

Figyelt kérdés

Szeretnék munkaügyi által indított tanfolyamot elvégezni, milyen feltételek kellenek hozzá?

El fogok menni megkérdezni, csak szeretném tudni előre, hogy nagyjából mire számítsak. Leginkább az érdekelne, hogy csak akkor tudok részt venni egy ilyenen ha munkanélküli vagyok? Ha igen, akkor mennyi ideig kell annak lennem?


2016. szept. 14. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Az altalaban feltetel szokott lenni hogy regisztralt munkanelkuli legyel, de nem mindig.


Teljesen attol fugg hogy melyik varosban vagy, nalunk pl ugy nez ki irastudatlan emberek dolgoznak ott es valojaban nem csinalnak semmit.

2016. szept. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

akkor tudsz ilyenen részt venni, ha hátrányos helyzetű vagy, pl nincs érettségid, csak 8 általánossal rendelkezel, nincs okj-s végezettséged, stb.


Én is akartam jelentkezni, mert a mostani szakmámmal semmire se megyek. Közölte a csaj, hogy márpedig az piacképes, és így nem tud felvenni.



Én is közöltem vele, hogy b**a meg, és töröljön akkor a sz@ros nyilvántartásukból.

2016. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez érdekes mert nekem az egyik volt osztálytársam ilyenre jelentkezett és el is végezte. Pedig érettségije volt :o
2016. szept. 14. 10:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs iskolai végzettséghez kötve. Nekem egy diplomás ismerősöm is ilyenre jár. 7 hónapos képzés, és kap havi 50 ezret mellé. Feltétele a sikeres vizsga.
2016. szept. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer jelentkeztem volna, akkor 5 feltétel valamelyikének kellett megfelelni. 25 év alatti, 50 feletti, max. 8 általánossal rendelkező, tartós munkanélküli, vagy gyesről visszatérő kismama. Ebből egynek feleltem meg (tartós munkanélküli), de az a kategória betelt már a kiírás utáni napon. Úgyhogy ennyi volt, nem tudtam beiratkozni.
2016. szept. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen, a fő megkötés az, hogy regisztrált nyilvántartott álláskereső legyél, és felelj meg valamelyik képzési célcsoportnak, amelyikbe szakmai képzést indítanak :)

Általában kor alapján, vagy 25 év alatti pályakezdőknek, vagy 25 év feletti, és 50 feletti tartós mumkanélkülieknek szoktak leginkább indítani, elmész, megérdeklődöd hogy milyen képzések vannak és kiteszik eléd a listát is hogy nézd meg, válassz

Magára a képzésre meg értelemszerűen a szakmai és vizsgakövetelményekbe meghatározott belépési és előképzettségi feltétel szükséges

2016. szept. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!