Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért várják el a menekültektő...

Miért várják el a menekültektől, hogy beilleszkedjenek? Miért akarják rájuk erőltetni az európai hierarchikus rendszereket és jogszabályokat?

Figyelt kérdés
Joguk van a saját kultúrájuk és törvényeik szerint élni.
2016. szept. 14. 12:09
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Es mehetnek vissza harcolni a sajat hazajukert. Ha az en orszagomba jonnek tartsak be a torvenyeimet.
2016. szept. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kultúrájukat gyakorolhatják.

De annak az országnak a törvényei szerint kell élniük, ahol élnek.

Ha te elköltözöl USA-ba, akkor hiába próbálnál ott a magyar törvények szerint élni. Senkit nem érdekelne, ha te azzal érvelnél, hogy ez Magyarországon így működik. Az ottani szabályok szerint kéne élned. És ez így is logikus. Egyébként semmi nem működne.

Egyébként ha te elmész egy közel-keleti országba, akár csak turistaként, akkor is alkalmazkodnod kell hozzájuk, pl. öltözködésben.

2016. szept. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hierarchikus rendszerek??? Az ő rendszereik sokkal hiearchikusabbak.
2016. szept. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Addig van joguk, amíg nem ütközik bele az itteni törvényekben. És nem hinném azt, ha nem törvénysértő hagyományokat akarnak folytatni azt bármelyik eu ország betiltaná nekik. Szóval elég értelmetlen egy kérdés.
2016. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én erre csak annyit szoktam írni, hogyha azt mondom, hogy vedd le a cipődet a lakásomban, akkor vita nélkül vedd le vagy be se gyere....
2016. szept. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, ennyi..

Képzeld el úgy: van egy lakásod, benne a családoddal.. befogadtok valakit. oké, bizonyos dolgait elfogadjátok, de vannak szabályok nem?

2016. szept. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 én lakásom, én szabályaim. Ha nem tetszik akkor takarodjon haza, nem kötelező vendégül látnom, megetetnem, ágyat adnom neki....
2016. szept. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Amíg az én adómból kapja évekig a segélyt, addig az én országom szabalyai szerint kell itt élnie, vagy takarodjon haza, ott gyakorolja a saját kultúrájàt.
2016. szept. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, joguk van hozzá - otthon. Hogyha pedig az én országomban él, az én segélyemből tartják el és az én kultúrám fogadja be, akkor kutya kötelessége beilleszkedni. Ha nem tetsuik az európai rend akkor meg lehet szépen haza sétálni. Tök felesleges azért ezer kilométereket utazniuk, hogy itt is megcsinálják ugyanazt a poklot, mint a hazájukban.


Egyszerűbben: ugye ha valakinek az a szokása, hogy odafosik a szoba közepére, akkor nem normális dolog vendégségben mások szobájával ezt tenni?

2016. szept. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
53%
Mint ahogy a fehér európaiak szépen beilleszkedtek Afrikába, Ázsiába, Amerikába meg Új-Zélandra is :DDDDD Még véletlenül sem kolonizálták egyiket se, és sehol nem irtottak népet :D
2016. szept. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!