Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi bajuk az embereknek az...

Mi bajuk az embereknek az oroszokkal?

Figyelt kérdés
Ők is ugyanolyan emberek, mint mi! Nincs különbség köztünk!

2016. szept. 17. 18:00
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy kifejezetten az emberrekl van a bajuk, hanem a politikájukkal.
2016. szept. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
30%

A magyarok es az oroszok kozott tenyleg nincs. A magyarok/oroszok es a nemetek kozott mar van.


Az egyik nap kulturaja agressziv, gerinctelen, orbanisztikus, putyinista, a masik kulturaban ez nem talalhato meg.

2016. szept. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
40%

Mért? Van bajuk velük?

Amugy szerintem nem ugyanolyanok mint mi.

2016. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:
Szerintem az oroszok ugyanúgy utálják Putyint, mint mi!
2016. szept. 17. 18:18
 5/50 A kérdező kommentje:
#2 Ezzel leszidtad magadat te gyerek!
2016. szept. 17. 18:18
 6/50 anonim ***** válasza:
100%

Az oroszok imádják Putyint...nem tudom miről beszélsz.

Amúgy nekem semmi bajom az oroszokkal.

2016. szept. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:

Az oroszok egy halk kisebbsége utálja Putint, a többi vagy leszarja, vagy élteti. Szomorú múltú, szomorú jelenű, bizonytalan jövőjű ország, "szarok bele", néha már-már barbár néppel.


A nagyobb városokban élő demokráciát kívánó kisebbséget sajnálom, a többi magának okozta a bajt.

2016. szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
75%

Jaajj, az oroszok imádják Putyint, hidd el. Én egy oroszt sem ismerek, aki ne lelkesedne érte...

Sőt még Sztálint és Lenint is nagyra tartják!!! :D


Az oroszok még magukban rendben lennének, ha a politikájuk nem mosta ki volna az agyukat. :D

Bár szerintem egy moszkvai, egy szent-pétervári orosz között és egy szibériai orosz között nagy a külnbség.

Az előbbiek sokkal nyitottabb, európaibb gondlolkodásúak.

2016. szept. 18. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim válasza:
52%
Teljesen más a nyelvük és ezáltal az egész kultúrájuk, tehát nagy baromság hasonlóságot tenni. Sokan vallják, hogy az oroszok nem is civilizált nép, hanem sokkal inkább barbárok. Leigázták és terrorban tartották a fél bolygót.
2016. szept. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
Ugyanolyanok vagyunk! Higgyétek el! Az ember biológiailag egyetlen fajt alkot! 2 szeme, 1 feje, egy orra... stb. van minden embernek! Azt meg, hogy nem civilizált nép, azt csak a hülye ember mondja, mert IQ-ja 0!
2016. szept. 23. 14:54
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!