Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa, ha valakine...

Csak nekem furcsa, ha valakinek ennyire kimarad (t) a popzene, celebek stb?

Figyelt kérdés
Lehet, bután tettem fel a kérdést, nem arra gondolok, ha valaki nem naprakész az aktuális bulvárhírekből. Ismerkedek egy pasival, 32 éves, és semmi ilyesmihez nem tud hozzászólni, mert sosem hallotta még a neveket sem. Pár példa, akik akár érintőlegesen is szóba kerültek (pl ki mit szeret/nem szeret, vagy cask ha káttunk egyv óriásplakátot vhol): Vikidál Gyula, sose hallott róla; Beatrice - Nagy Ferót arcról ismeri, de egy számot sem ismer; Hujber Feri, sose hallotta, Bereczki Zoli, Szinetár Dóra, Kozsó, Magna Cum Laude... egyiket sem ismeri. Nem az, hogy nem tudja kívülről a pálinka dalt, vagy nem volt tizenévesen Ámokfutók-rajongó, hanem mikor ezeket említem, úgy néz rám, mintha másik bolygóról jöttem volna. És nem az aktuális villalakókról kérdeztem, vagy az Éjjel-nappal Budapestről, ezekhez én se tudnék hozzászólni - bár azért szoktam tudni, ha épp megy vmelyik csatornán egy-egy valóságshow, még ha nem is nézem. De hogy sosem hallotta a fenti neveket, hát nem tudok napirendre térni... ti ismertek ilyent?
2016. szept. 19. 10:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

nem kérdeztél rá,hogy hogy lehet hogy egyiket sem ismeri?


ez kicsit tényleg furcsa.. hogy ennyire senkit..

2016. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
inkabb azt kerdezd meg hogy o milyen zenet szeret? Szeret-e egyaltalan zenet hallagtni?
2016. szept. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Lehet, hogy sosem hallgatott ilyen magyar rétegzenéket. Mondjuk a trabanton szállni élvezet elég fülbemászó volt, vagy a Bikini , Első emelet összes száma.
2016. szept. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Én csak külföldi zenét hallgatok, külföldi tv műsorokat nézek, és abból sem az amerikait, tehát amikor magyar zenészek, színészek, sorozatok, stb. neveit említik, rendszerint fogalmam sincs róla, kiről, miről van szó. Az általad felsoroltakból pl. Kozsót ismerem még gyerekkoromból, amikor hallgattam rádiót, illetve a Magna Cum Laudétól hallottam egyszer egy számot, de a címét már nem tudnám megmondani. A többi csak névről ismerős, de egy szót nem tudnék róluk mondani, hogy miről híresek. :)


30/N

2016. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az Első emeletet pl pont ismeri, még szereti is azt hiszem. Ezért is fura, hoyg másokat meg egyáltalán nem ismer. Egy időben rockzenét hallgatott, aztán inkább elektronikust. De sztem ez független attól, hogy mit szeret az ember, egyszerűen hallod/látod, legalább a nevét ismered, ha nem is tudod, mit is csinál pontosan. Nem is gondoltam, hoyg van ember, aki a 8 óra munkából nem tud bármikor legalább pár sort idézni, nemogy még csak nem is hallott róla (pedig aztán én a felsoroltakból leginkább Ámokfutókat hallgattam...).
2016. szept. 19. 10:43
 6/16 A kérdező kommentje:
A 4es válasz pl sztem teljesen érthető. Nem ezt szereted, nem ezt hallgatod, de hallottál már róluk, némeyliktől mét hallottál egy számot is, meg kiskorodban Kozsó folyt a csapból is... hogy ő ebből hogy maradt ki? :)
2016. szept. 19. 10:46
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

"egyszerűen hallod/látod, legalább a nevét ismered, ha nem is tudod, mit is csinál pontosan"


Ha nem olvas bulvarszart, akkor megis honnan tudna?

2016. szept. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

ugyan..nem kell ahhoz olvasni.


gyerekkoromban én sem olvastam ilyesmit.. mégis tudtam kik az "akkori" menő csapat

2016. szept. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hol élt, hogy élt gyerek- és kamaszkorában. Jó téma megismerni a másikat, szerintem érdekes a helyzet.

Megmondom, még nem találkoztam, akinek ennyire kimaradtak volna ezek a csapból is folyó dolgok. Ha máshonnan nem, haveroktól, barátoktól, iskolában, rokonoktól hallani lehet ezekről az emberekről, zenékről.

Valószínű nagyon zárkózottan tölthette a fiatalkorát.

2016. szept. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 s55 ***** válasza:
100%
Lehet hogy csak nem hallgat igazán magyar popot. Nemzetközi előadókról nem kérdezted?
2016. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!