Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem furcsa, ha valakine...

Csak nekem furcsa, ha valakinek ennyire kimarad (t) a popzene, celebek stb?

Figyelt kérdés
Lehet, bután tettem fel a kérdést, nem arra gondolok, ha valaki nem naprakész az aktuális bulvárhírekből. Ismerkedek egy pasival, 32 éves, és semmi ilyesmihez nem tud hozzászólni, mert sosem hallotta még a neveket sem. Pár példa, akik akár érintőlegesen is szóba kerültek (pl ki mit szeret/nem szeret, vagy cask ha káttunk egyv óriásplakátot vhol): Vikidál Gyula, sose hallott róla; Beatrice - Nagy Ferót arcról ismeri, de egy számot sem ismer; Hujber Feri, sose hallotta, Bereczki Zoli, Szinetár Dóra, Kozsó, Magna Cum Laude... egyiket sem ismeri. Nem az, hogy nem tudja kívülről a pálinka dalt, vagy nem volt tizenévesen Ámokfutók-rajongó, hanem mikor ezeket említem, úgy néz rám, mintha másik bolygóról jöttem volna. És nem az aktuális villalakókról kérdeztem, vagy az Éjjel-nappal Budapestről, ezekhez én se tudnék hozzászólni - bár azért szoktam tudni, ha épp megy vmelyik csatornán egy-egy valóságshow, még ha nem is nézem. De hogy sosem hallotta a fenti neveket, hát nem tudok napirendre térni... ti ismertek ilyent?
2016. szept. 19. 10:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet valami elvont hobbija volt, vagy bármi, ami másfelé vitte az érdeklődését, esetleg nem hallgatott soha zenei rádiókat, csak Kossuth és hasonlók.

Én azért vagyok - és voltam - lemaradva ilyen téren jelentősen, mert a zene soha nem érdekelt igazán, tv-t nem nézek, rádióból is csak olyanokat halgatok, ahol hírek vagy beszélgetős műsorok mennek.

Ha egy ötperces szünetben be is nyomnak valami zenét, sose mondanak róla semmit (előadó stb), múltkor is a telefonnal ismertettem fel, mert érdekelt.

Nagyon ritkán szó van egy-egy énekesről, akkor pl. az ő számait adják, de ez ritka.

Annyira nem éreztem hiányát soha, hogy nem érdeklődök a zene iránt.

Dj Bobo, Mr. President, Dr. Alban és hasonlók hozzám is eljutottak, de önmagam soha nem mentem utána.

2016. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
8%

Én se nézek ilyeneket, és nem tudok róluk semmit.

Nem érdekelnek a gusztustalan celebek magánéletei, mert van saját életem amivel foglalkozom.

2016. szept. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12-es..

kissé felületesen olvastad el..

pont nem a celebvilágról van szó..

2016. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én is így vagyok nem ismerem őket nem nézzek tvt csak ritkán mindig mondjak az új celebeket erre mondom az meg ki? pl évekig nem tudtam ki az a berki krisztián egyszerűen hánynom kell ezektől....
2016. szept. 19. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
én 22 éves vagyok és nagyon sokat akiket felsoroltál most hallok először. nyilvát nagy ferót, kozsót, meg a magna kum laudét ismerem, de a többit nem. és nem szoktam nézni se tv-t nem hallgatok rádiót.
2016. szept. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Hát, most sorra vettem:


Vikidál Gyula - ismerem


Beatrice - Nagy Feró - a "Nyolc óra munka" c. számot ismerem, mert bömböltettük a gyerektáborban 92-ben, de ennyi


Hujber Feri - én se hallottam sose


Bereczki Zoli - van egy ilyen blogger, de szerintem nem rá gondolsz


Szinetár Dóra - 90-es évek elején volt két tinipop-albuma, de inkább lányok hallgatták


Kozsó - fiúbandák menedzsere, de már nem tudnám megmondani, melyiké


Magna Cum Laude - passz


pálinka dal passz


Ámokfutók - nevük rémlik, de ennyi


szerintem ha valaki popzeneileg művelt, az ott kezdődik, hogy Beatles, Queen, Rolling Stones, Michael Jackson, Madonna, nem ott, hogy mindenkit ismer névről, akinek jelent már meg albuma...

2016. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!