Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ez most lehet kicsit furcsa...

Ez most lehet kicsit furcsa kérdés, de megpróbálom kihozni a lényeget. Az milyen, hogy valakinek facebookon van pár ismerőse, de azok sosem írnak az illetőre? Mindíg csak Ő érdeklődik?

Figyelt kérdés
De itt már megszokott ismerősökről van most szó. Akikkel néha összejár az ember bulizni meg egymás otthonába is akár. Mert az érthető, hogy mondjuk a családtagok kivételek talán.Igazából arról lenne szó, hogy az ismerősei sosem írnak rá, hogy mondjuk érdeklődnének, pl.hogy van vagy csak úgy. Néha azért talán jól esik az embernek, hogy nem csak mindíg Ő keresi azok társaságát akiket kedvel és akik állítólag szintén kedvelik.

2014. dec. 27. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Elhívnak bulizni meg magukhoz és ott kérdik meg. Nem furcsa, te vagy telhetetlen
2014. dec. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha talalkozunk akkor se kommunikalunk. Marmint, hogy minndig nekem kell megszolalnom vagy kerdeznem. Ok nem igazan szolitanak meg ha mondjuk parommal el is megyunk es ott a buliba vagy elotte talalkozunk
2014. dec. 27. 19:58
 3/5 A kérdező kommentje:
Màrmint, hogy ez személyes talâlkozàsnàl sincsen màsként
2014. dec. 27. 23:33
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha hozzád se szólnak,vagy számba se vesznek akkor szerintem nem is kellene összejárnotok ,meg együtt bulizzatok ...ezek szerint nem illesz közéjük...Nem érdekled őket (vagy őt,ha egy személyről van szó)

Gondolom én :)

2017. aug. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fűű öcsém,most látom milyen régi kérdés... LOL én meg most szóltam hozzá
2017. aug. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!