Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Reggel az első dolgod az,...

Reggel az első dolgod az, hogy felkapcsolod a számítógépet? Nem tudnál meglenni nélküle?

Figyelt kérdés

2016. szept. 20. 07:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kb 2 hete nem kapcsoltam be. Mobilon jön értesítés, és néha néha arról netezek ha van időm és kedvem, ahogy most is.
2016. szept. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert munkaeszköz.
2016. szept. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%

nekem az az első dolgom, hogy WCre megyek, mert csak nem kéne besárgázni/barnázni. utána számgép bekapcs (kivéve, ha délelőttös vagyok, olyankor max délután nyomom be.

Amúgy megtudnék lenni nélküle, de ha már van akkor miért ne használjam?

2016. szept. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
munkaeszköz, jó hogy nem tudnék meglenni nélküle.
2016. szept. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Reggel az első dolgom, hogy lenyomom a szundigombot.
2016. szept. 20. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem is az. Először 2x lenyomom a szundigombot. Elmegyek wc-re, kávét főzök. Utána felöltözök. Majd csak aztán jövök fel az internetre, telefonon!
2016. szept. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem én annál durváb vagyok, a ágyam mellett van a tabom és azt kapcsolom be :D amúgy gép nélkül még megtudnék élni de tab nélkül nem :D
2016. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Vagyis tab nêlkül is de akkor meg legyen telefon vagy számítógép :D
2016. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is a szundi gombbal kelek, egyébként meg a WC-n szoktam kezdeni a napot, kinyitom az ablakot, kiveszek egy kiflit a fagyasztóból szendvicsnek, forralok vizet teához, elkészítem a reggelimet műzliből és tejből, bepakolom az ebédet, a tízórait.

Aztán persze bekapcsolom a számítógépet is, mert ott nézem meg az időjárás előrejelzést, hogy hogy érdemes aznapra öltöznöm, de ha otthonról dolgozom éppen, akkor meg azért kapcsolom be a számítógépet, mert azon keresztül dolgozom, szóval nekem ez munkaeszköz is.

2016. szept. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%
Csak ha beérek a munkahelymre, akkor kapcsolom be, otthon nem szoktam gépezni. Meg tudnék lenni egy olyan világban, ahol nincs számítógép, ebben a világban viszont nem tudnék meglenni nélküle, egyetemhez nélkülözhetetlen, azon kell tárgyakat, vizsgákat felvenni, fent van a tananyag. Az email egy hivatalos értesítési forma lett, facebookon ingyen lehet beszélni, a híroldalakkal meg lehet spórolni az újságot.
2016. szept. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!