Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a fenét csináljak, hogy ne...

Mi a fenét csináljak, hogy ne viseljenek meg ennyire a hírek? Nem tudom kikerülni.

Figyelt kérdés
egyszerűen dührohamot kapok ha erőszakról hallok...és nem tudom nem hallani..elég ha besétálok egy másik szobába és az megy a tv-be vagy a neten akármit is nézek belemásznak a képembe ezek a hírek és egyszerűen felrobbanok..elég egy szalagcím is hogy megerőszakoltak valakit és 200ra megy kb a vérnyomásom és ömlik az orromból a vér remegek a dühtől..miért nem döglik meg az ilyen akinek csak akár megfordul a fejében mielőtt megtenné dögöljön meg! és akkor elintézik pár év börtönnel? élete végéig kéne kínozni a mocskos erőszaktevő szervénél fogva és még akkor sem kapná vissza amit a nőkkel,gyerekekkel tett az ilyen élet szégyene korcsfajzat dög
2016. szept. 20. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:
hmmm én nem szoktam ilyen dolgokkal találkozni a neten se. amúgy nem tudsz mit csinálni, mert CSAK ezeknek van hírértéke manapság.
2016. szept. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kikerülni. Én sem nézek mostanában híradót, mert már mindenhol ilyen katasztrófa híradó van. Eddig is történtek ilyenek, csak akkor nem számoltak be mindenről, nem tudtunk mindenről.
2016. szept. 20. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Pedig megpróbálhatod kikerülni. Engem is felzaklatnak az ilyenek, ütnék ám, de hirtelen. Úgy oldottam meg, hogy ha olvasom, az kevésbé húz fel, mint ha látom és hallom, így híradót nem nézek, inkább interneten igyekszem tájékozódni. De ott is olvasok, a videókat, ha vannak, nem nyitom meg.

Ja, és ha a férjem valami erőszakos filmet néz, átmegyek másik helyiségbe vagy beteszek valami zenét fülessel.

2016. szept. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar, amíg nem velem csinálják.

Valamiért az ilyenekre immúnis vagyok.

2016. szept. 20. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kerüld a híreket. Nincs tévém, a neten csak azt olvasom el ami érdekel.

Vagy ha ennyire bosszant a téma, esetleg próbálj meg segíteni áldozatokon, csatlakozz olyan szervezethez, ami ezzel foglalkozik, tanulj ezirányban stb.

2016. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!