Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy lehet kikerülni a depress...

Hogy lehet kikerülni a depresszióból?

Figyelt kérdés
Nincs egy barátom se, soha nem is voltak normális emberi kapcsolataim, az első párom is 2 hónap után most éppen megcsal (ez biztos, van rá bizonyítékom) és szerintem csak kihasznál. Az emberek furcsának gondolnak (mert keveset beszélek) ezért kerülnek, akikről azt gondoltam hogy "na ő végre egy igazi barát lesz" egy idő után elkezdett kerülni, majd nem szólt hozzám. mindenkitől megkérdezem mindig hogy mit tettem hogy ezt csinálja, de senki se válaszol normálisan (pl.:"ez nem a te hibád", vagy "a többi ember furcsának gondol téged") és ilyen béna kifogásokkal hagynak ott. és most 20 év után belefáradtam, és most egyre inkább elemészt a depresszió, mit tehetek ellene? már egyáltalán nem tudok senkiben se bízni.

2014. dec. 11. 15:40
 1/3 anonim válasza:

Elhiszem. Az a baj hogy az emberek csak a sikert és a pénzt hajszolják és rohannak. Akik nem követik őket azok kiesnek ebből nehéz igazi jó barátot találni aki feltétel nélkül meghallgat ha bajod van,nem bírál, ismer és ha vmi olyat teszel ami nem vall rád v nem jó neked figyelmeztet és nem szúr hátba mert féltékeny rád. Ilyen barátot nehéz találni.

Ellene nem sok gyógyir van csak az h keresel új barátokat és remélem találsz vkit aki majd megért és nem okoz csalódást. Én is épp ezt teszem mert az egyik barátommal összevesztünk és már nem olyan a viszony.. ha gondolod beszélgethetünk priviben is :)

2014. dec. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hívd fel az Ifjúsági Lelki Elsősegélyt a 137-00 ingyenes számon. Eléred hétfőtől szombatig 9-21 óra között Telekom vagy T-mobile számról, utcai fülkéből is. Itt néhány jó kérdés segíthet rájönni, mi lehet ennek az oka, illetve milyen kiút van ebből.
2014. dec. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 aku19 válasza:
Ha gondolod írhatsz ide is mert hasonlóak vagyunk 20/f
2014. dec. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!