Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szereted a szeptembert?...

Szereted a szeptembert? Indokold meg!

Figyelt kérdés

2016. szept. 14. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem érdekelnek a hónapok.
2016. szept. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Régen szerettem, mert akkor van a szülinapom. Ma már nem annyira mozgat meg ez a nap, de ettől függetlenül szeretem a szeptembert. 23l
2016. szept. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
6%
nem szeretem, mert az iskolások beokkupálják a buszt és mozdulni nem lehet tőlük..
2016. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen,mert nekem,apumnak,legjobb barátomnak,mamának,volt pasim,barátnőm szülinapja a hónapban van.S nincs full meleg, de hideg se.
2016. szept. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utálom, mert elkezdődik az iskola. A szeptemberi időjárás is egy katasztrófa, reggel ilyen tizen pár fok van, szóval kb szarrá fagyok, amig beérek az iskolába, délután hazafeléjövet meg 40 fok lesz..És amit utálok még benne, az az, hogy a tanévkezdéskor állandóan megváltoztatják a buszmenetrendeket, de úgy, hogy nehogy véletlenül elérjem azt, ami nekem jó lenne -.- És fél órát kell várnom a következőre..Nyári szünetben bezzeg úgy járnak a buszok, hogy a sulimtól simán oda tudnék sétálni nyugisan a buszmegállóig és el tudnám érni, de ahogy elkezdődik az iskola, muszáj egy új menetrendet csinálni..
2016. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szeretem, mert az elkövetkező hétvégén is megjön az első őszi hidegfront, vége lesz a jó időnek, esik majd és 20 Celsius fok lesz a maximum hőmérséklet. Ez szükséges, de mi ebben a jó az ember közérzete szempontjából? Sohasem tudom, mikor, milyen ruhát vegyek fel, állandóan meghűlök a túl vékony cuccokban, vagy beleizzadok a túl vastag ruhákba... Arról nem is beszélve, hogy képtelen vagyok pénzügyileg követni az őszi és téli férfi "divatot" (ezért nem teszem). Ez hátrányt jelent az ismerkedésben, mert állandóan én vagyok az öltözködési "kakukktojás". Az őszi és téli cuccok drágábbak és több is kell belőlük... Az indián nyarat viszont szeretem.
2016. szept. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!