Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hogyan viszonyultok az...

Ti hogyan viszonyultok az introvertált, visszahúzódó, kissé különc emberekhez?

Figyelt kérdés
Én is ilyesmi vagyok, és míg a legtöbb ember társaságát nem nagyon bírom, az ilyen különcöket általában nagyon érdekesnek találom, és szívesen ismerkedem velük.

2016. szept. 20. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is különc vagyok és nem tudok megváltozni, pedig szeretnék, de néha meg nem is kívánkozok :D
2016. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
# 1: Én azért belül vagyok annyira egoista - ha ezt kifelé nem is mutatom -, hogy én nem akarok olyan lenni, mint az "átlagember", nem gondolom, hogy valamivel is jobbak lennének, mint én, sőt!
2016. szept. 20. 21:10
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szintén fura élőlénynek tartanak, és valahogy nem is köt le az átlagemberek problémája. Ettől függetlenül azért ismerkednék olyan lányokkal, akik szintén hasonló paraméterekkel rendelkeznek, mert eddig nem nagyon találtam :D
2016. szept. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
# 3: Nincs szerencséd, fiú vagyok. :)
2016. szept. 20. 21:14
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem ma megyek lottózni :D
2016. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%

Csak kíváncsiságképp...Mire fel tartod magadat különbnek (jobbnak) másoknál? Azért, mert kevesebb szociális készséggel rendelkezel nem leszel jobb.


Amúgy meg nem árt először tisztázni a fogalmakat. Azt az embert nevezik introvertáltnak, aki SZERET (magától) egyedül lenni. "legtöbb ember társaságát nem nagyon bírom" --> Tehát azért vagy egyedül, mert nem bírod a legtöbb embert. Nem azért, mert szeretsz egyedül lenni. Ez nem introvertáltság.

2016. szept. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

# 6: Igen, ez is benne van, hogy azért vagyok olyan sokat egyedül, mert nem bírom az embereket. De ha jó társaságban vagyok, akkor is egy idő után rámjön, hogy szeretnék egyedül lenni egy időre. És ha értelmes emberekről van szó, akkor is szívesebben beszélgetek egyszerre eggyel, mint többel. (Persze, ha értelmesek mind, akkor többel se olyan rossz.) Tehát amúgy is introvertált vagyok.


Attól senki nem lesz jobb, hogy gyengébbek a szociális képességei (bár ilyet mondani kissé abszurd, ha szeretnéd, majd kifejtem, de mindegy), de megtörténhet, hogy mivel többet van egyedül, többet tanul, olvas, művelődik, gondolkodik komolyabb dolgokról, és velem is ez a helyzet. Én úgy vettem észre, hogy a különcöknél általában kevésbé van jelen a birkaszellem, és ez (számomra) pozitív.

2016. szept. 20. 21:39
 8/13 anonim ***** válasza:
A különcség elég sok tulajdonságot fed le, így egyfajta gyűjtőfogalomként tekintek rá, ahhoz, hogy meg tudjam válaszolni a kérdésed, hogy én hogyan viszonyulnék hozzád, kissé egzaktabban kéne leírnod magad. Mit jelent a különcség? Mert ha valaki tömeggyilkos módszereket dolgozgat ki szabadidejében számomra például az, és ez a tevékenység kevésbé imponáló. :) Az eddigi kommentjeidből inkább azt szűrtem le, hogy magasabb szellemi képességűnek tartod magad, mint egy átlagember, így lenézed a "pórnépet".
2016. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
34%
Ha látom rajtuk hogy azért tudnak beszélgetni valamiről, meg van humorérzékük akkor simán haverkodom velük, de ha ilyen nagyon visszahúzódó unalmas ember, aki fél elmondani a saját gondolatait akkor utálom.
2016. szept. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
21%
én szeretem őket mert általában könnyű őket befolyásolni,irányítani.
2016. szept. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!