Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Továbbra is kiveri nálam a...

Továbbra is kiveri nálam a biztosítékot ez a gyerek-szépségverseny. Idiótaság. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nincs semmi kontroll? Mindent a pénz diktál? Minden gyerek szép!!!!!!!
2016. szept. 20. 21:59
 1/6 anonim válasza:
82%

Igazság szerint én is nagyon ellene vagyok. Azok még csak gyerekek, ráérnek még arra, hogy a kameráknak mutogassák magukat. Szerintem nem, hogy értelme nincsen, kifejezetten rossz ennyi idősen ilyen dolgokra benevezni a kicsiket, félig a versenyhelyzet miatt, félig pedig azért, mert nem kell öt évesen húsznak kinézni. Úgy gondolom, ezek a versenyek csak a szülőknek jók, akik szeretnék, ha a gyerekük sikeres lenne, és szeretnék, ha gyereket szépnek gondolnák. Ez valószínűleg a legtöbb esetben arra vezethető vissza, hogy az anyuka nincs megelégedve magával, ezért szeretné, ha a kislányát szépnek gondolnák.

15L

2016. szept. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gusztustalan dolog. A szülő a gyerekére erőlteti rá a saját álmát. Egy gyereknek az a dolga, hogy nyakig sáros legyen, és ki se lehessen rángatni a homokozóból, vagy a játékboltból. Soha nem kényszeríteném rá a gyerekemet ilyenre. Ez egyébként az USA-ban nagy divat, az ottani elit családok kedvelt szórakozása a gyermekszépségverseny. Én undorítónak tartom.
2016. szept. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Amelyik szulo ezt megengedi a gyerekenek, annak valoszinuleg a legkisebb problemaja lesz az eletben hogy szepsegversenyen volt.


De ja, perverz idotak szeretik a 10-15 eves gyerekekre verni, fizetnek erte, ezzel le van tudva a dolog.


Na meg az is erdekes amit pl az elso hozzaszolo irt, 15 evesen "azok meg gyerekek", minth a 15 eves nem gyereknek gondolna magat.

2016. szept. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sőt, nem csak 15 év körüliekről van szó, hanem inkább 10 körül és alatta is. A gusztustalan és undorító jelzőkhöz én is felcsatlakozom.
2016. szept. 21. 09:57
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Undorító. Franciaországban pl. már be is tiltották. Volt az a Toddlers and Tiaras műsor a TLC-n, mindig elszörnyedtem mikor adták. Ott konkrétan baba szépségverseny is volt. De a gyerekeket is már egészen kicsi 3-4 éves kortól versenyeztették. Befújták őket barnítós spray-el, vettek nekik műfogsort, felraktak műhajat, műszempillát, magassarkút adtak rájuk, kiszedték a szemöldöküket, vagyonokat költöttek sminkesre és ruhákra. A végeredmény szerintem mindig ijesztő lett. [link]

Egy ilyen kislányra ki az a beteg ember, aki azt mondja, hogy ez így szép? És a legjobb az volt, hogy ráadásul legtöbbször csúnya, kövér kislányokkal csinálta ezt a csúnya, kövér anyjuk. Szóval még alapból sem voltak szépek azok a kislányok. Erre a legjobb példa Honey Boo Boo és az anyja. [link]

De a legtöbb anya iszonyat ocsmányul nézett ki abban a műsorban, nyilván ezért akarták legalább a gyereküket ilyen szarokra járatni.

Lelkileg pedig iszonyatosan megvislete a gyerekeket, egyrészt, milyen már, hogy egy kislánynak azt kell megtanulnia, hogy ahhoz, hogy szép legyen, mindenféle mű dolgot kell magára aggatnia. Másrészt a kedvencem, amikor a bikini vagy a tehetség kategóriában, úgy mutogatták a testüket, mint a felnőtt modellek, rázták magukat, mint a rossz ribäncok, és ezeket a táncokat a szülő, vagy a szülők által fizetett tanárok tanították be nekik! Gyakorlatilag kis erotikus táncoslányokat csináltak a saját lányaikból.

A legtöbb gyerek nem élvezte az egészet, nyafogtak, sírtak, hisztiztek, az idióta szülő meg elintézte azzal, hogy jaj, fáradt a kicsike, meg izgul. Aki meg élvezte, az olyan nagy pofájú, öntelt személyiség volt már gyerekként, hogy nem tudom mi lesz ezekből pár év múlva.

Én betiltanám az ilyeneket, és elvenném a szülőktől a gyereket, ha mégis indítani akarják ilyen undorító versenyeken, mert ezek nem valók szülőnek.

2016. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem elég, hogy betiltanám, az ilyen "szülőktől" megvonnám a gyereknevelés jogát egy életre. Az egyik lehető legundorítóbb dolog, amikor a szülő a saját be nem teljesített vágyait nyomja rá a kisgyerekre és az ilyen gusztustalan helyeken csinál bohócot a gyerekből, hatalmas nyomást és terhet gyakorolva a kicsire. Kár, hogy nem kötik szigorú feltételekhez a gyerekvállalást, így minden hülye tud szaporodni..
2016. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!