Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy kisgyerekké...

Miért van az, hogy kisgyerekként szinte gyönyörű voltam, most meg egy bányarém? Változhat ez még?

Figyelt kérdés

Tegnap nézegettem a régi fényképeket és találtam magamról egy olyan képet amin kb. 4-5 éves lehettem.

Alig ismertem fel magam. :D Gyönyörű kislany voltam. Viccen kìvül. Anyum is mesélte,hogy kicsiként mindenki dicsert milyen szép kislánya van.

Most meg valami undormány vagyok...:/

Tudom,hogy változik az ember és nem marad ugyanolyan. De az,hogy lehet,hogy kicsiként szép voltam most meg nagyon nem?

Változhat ez még? Vagy ha most ilyen csúnya vagyok akkor már ilyen is maradok?

17/L



2016. szept. 21. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
17 eves korod utan mar szebb nem leszel, de szerintem itt inkabb pszichologiai problema van.
2016. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
de jó lenne látni azokat a képeket egymás melett, hát éretebb lesz az arcod meg az egész tested is másabb lesz. Az összkép sokat fog változni az biztos még az arcod is.
2016. szept. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Pattanásos az arcod vagy mi a baj vele? Ha gondolod küldhetsz képet. Bár nem hiszem, hogy bányarém lennél..16l
2016. szept. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen vagyok, kisfiúként annyian mondták anyumnak hogy vigyen el gyerekmodellnek meg írasson be gyerekszáj műsorba, és mellé még okos és aranyos is voltam, azt állítja mindenki. Az összes dínó nevét tudtam kívülről, az összes verset, akárhova mentünk anyummal mindig odajött valaki, akihez aztán elkezdtem beszélni és ott ragadtunk fél óráig, anyum már néha teljesen ki volt akadva hogy nem tudtunk úgy boltba sem lemenni, hogy ne rohamoztak volna meg az idősek/eladók/stb., mert már mindenki ismert és szerettek. A suliban ahonnan az ebédet vettük a konyhás nénik mindig adtak plusz kakaós csigát meg sütiket, senki mással nem csinálták ezt. Tudom, ez most olyannak hangzik hogy "igen, minden gyerekkel ezt csinálják", de nálam tényleg más volt. Ez volt kb. 4 évesen, most 19 vagyok, sosem volt barátnőm, hiába diétázok és sportolok, az arcom nem túl szép, kisfiúként ezerszer szebb voltam. Erősen kopaszodom, gynecomastiám van, az alsó állkapcsom kb. 3 centivel beljebb van mint ahogy kellene lennie, most lesz majd műtétem ahol eltörik és normálisan beállítják. Tehát gyakorlatilag 180 fokos fordulatot vettem teljesen, elég gáz.
2016. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

3# Nem a pattanások miatt. :D

Úgy vagyok mint a 4#. Gyakorlatilag megváltozott az arcszerkezetem ami végső soron normális dolog hiszen vele járója a felnőtté válásnak. De ekkora változás durva. :/

2016. szept. 21. 19:12
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Pacsi, pont ugyan így vagyok vele :/
2016. szept. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
81%

Én is változtam a gyerekkori képeimhez viszonyítva. Kamaszkorban egyenesen csúnyának láttam magam.

Egy dolog viszont megmaradt: a szép mosolyom. Aztán arra is rájöttem, hogy ahogy változik a testünk, azzal párhuzamosan meg kell találnunk, hogy a szép / előnyös oldalainkat hangsúlyozzuk. Ez kiegyensúlyozottabbá fog tenni, és a kép is másnak hat! Ha a gondolatainkban mindig rondának látjuk magunkat, az úgy is fog lejönni másoknak is. Tapasztalatból mondom.

2016. szept. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
71%
#4: Azt mondják, hogy férfiként akinek az ördögnél szebb ábrázata van az már jóképűnek számít, szóval nincs mi miatt aggódnod. Csak maradj magabiztos.
2016. szept. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha kislányké szép voltál most se lehetsz csúnya. Persze változik az ember ez tény. De nem csunyulhatsz meg. Változhatnak a testarányok, nőiesebb leszel. De ami a szépség lényege az az arc és az nem változik annyit. Én kiskoromban olyan torzszülött voltam hogy még csak rám se néztek. Ha az anyu vitt valahova inkább elfordították az emberek a tekintetüket. Semmi kedves szó. Levegő voltam. Iskolában csúfoltak, volt tanár, ako folyamatosan szivatott. És most hogy felnőtt vagyok állandóan akadályokba ütközök, mind magánélet mind pedig a karierépítés során. Én ronda vagyok, Te nem! Csak megváltoztál. Már nem vagy az az aranyos kislány, nő lettél. Lehet pattanásos is vagy és kritikus önmagaddal szemben. De a pattanások elmúlnak, és majd rájösz, hogy tetszel a férfiaknak. SZÉP VAGY!!!!
2016. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én meg kislányként voltam csúnya, mostmeg egész szép lány lettem. :D

De unokatestvérem is gyönyörű volt kicsinek, mára pedig elhízott és nem is szép.

2016. okt. 1. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!