Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Bts fanok, szerintetek?

Bts fanok, szerintetek?

Figyelt kérdés

szóval már egy jó ideje nagy rajongója vagyok a bts-nek, és hát én is belecsúsztam a fangirl kategóriába, főleg hogy a badass zenék/klippek mellé még ráadásul baromi jól is néznek ki, valljuk be őszintén.:D viszont most akadtam rá, hogy vannak log-jaik is, youtube-ra fel vannak töltve, és itt lényegében a tagok külön beszélnek a kamerába, lényegében olyan mintha vlogolnának, illetve vannak több ilyen más,már tényleg vlogszerű videók is róluk feltöltve. ezekben, szinte mind tök másak. például van egy videó arról, hogy bts tortát csinálnak, és abban is, rájuk sem ismertem! a badass, vagy a klipekben férfiasnak tűnő viselkedésnek nyoma sem volt. igazából nem lenne gond, csak értitek, teljesen más benyomást kaptam a klipjeikből.

a másik meg hogy szerintem azért a bts eléggé híres a tagok kinézetéről is. mindenhol azt lehet látni hogy ki szerint ki néz ki közülük a legjobban. bevallom őszintén én nem szeretek a külsőkre hagyatkozni, de tényleg nekem is nagyon bejöttek. viszont ezek után a vlogok/logok után már másképp látom őket. egyáltalán nem úgy néznek mint a klipjeikben, pro megvilágításban, illetve mint a legtöbb fotójukon. jungkook-on látszik a legjobban, az ő fotóin meg a videoikon nem látszik, de ezekben a valós vlogokban meg eléggé, hogy például az orra is hatalmas, amit nem is értem hogy hogyan tudnak ennyire jól mindenhonnan eltüntetni.

félreértés ne essen, persze ezek nálam nem problémák, meg még ugyanúgy szeretem a zenéjüket is, de egy kicsit számomra érzéki csalódás volt, hogy szinte egyikük sem olyan mint amilyennek a klipekben látjuk őket.:/ és nem is kicsit


2016. szept. 21. 23:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem is :D De mi a kerdes?
2016. szept. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a kérdés hogy ti is így látjátok-e vagy hogy nektek mi a véleményetek:D mármint csak én vagyok az egyetlen aki ezeken eléggé meglepődtem? ti hogy látjátok?
2016. szept. 22. 00:26
 3/3 anonim válasza:
Figyelj, szerintem minden híresség jobban néz ki a klipjeiben mint a valóságban, smink nélkül ^^ az MVkben be van lőve a hajuk, sminkben vannak, stylist öltözteti őket, míg a való életben nyilván nem. Ráadásul mindenkinek több oldala van, az MV-kben egy férfiasabb, "menőbb"oldalukat látod, a vlogokban, Bangtan Bombokban egy aranyosabb, hétköznapibb, "emberibb oldalukat. De mint feljebb írtam, ez teljesen természetes, és minden sztárnál így van^^ (mondjuk személy szerint engem a hétköznapi oldaluk is elvarázsol, hiszem végül is ott láthatjuk hogy ugyan olyanok mint mindenki más, hogy nem sebezhetetlenek, hogy ők is emberek)
2017. ápr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!