Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az itteni trolloknak élvezetet...

Az itteni trolloknak élvezetet okoz a trollkodásuk?

Figyelt kérdés
Például kitettem egy kérdést, amiben megfogalmaztam egy véleményt, és volt egy válaszoló, aki egyetértett velem. Erre jön egy troll, és odaírja, hogy én meg az a válaszoló ugyanaz a személy vagyunk. Miért? Jólesik neki, hogy nem ad hasznos választ, csak odatrollkodik valamit?
2016. szept. 22. 17:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
igen jól esik! ha nem esne jól, akkor nem csinálnánk.
2016. szept. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, hogy jól esik nekünk. Te még sosem kárörvendtél?
2016. szept. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
# 2: De, kárörvendtem. Ha valaki olyannal történt valami rossz, aki előtte nekem ártott. Viszont annak nem értem, miért örül valaki, ha olyan embert idegesít, aki nem ártott neki semmit.
2016. szept. 22. 18:15
 4/11 anonim ***** válasza:
Mert ezt az oldalat elsősorban nem felnőttek használják, egy gyerektől meg mi mást is lehetne várni. Gondolom nem azért trollkodnak mert attól szomorúak lesznek.
2016. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mondjuk nem példa nélkül való a dupla reg.
2016. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Én is szoktam trollkodni, de csak azzal, aki megérdemli. Őszintén szólva, jól esik. Engem is rengeteget piszkáltak suliban, emiatt frusztrált vagyok, néha jó a nagypofájúak kérdése alatt levezetni kicsit a feszkót. :D
2016. szept. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
# 5: Nem példa nélküli, de aki egy olyan esetben ír ilyesmit, amikor nincs dupla reg, azt jogosan nevezem trollnak, nem?
2016. szept. 22. 19:32
 8/11 anonim ***** válasza:
A trollok nem kitalált lények és a mesékben vannak?
2016. szept. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Annyira rohadt egyszerű a trollokkal elbánni, most pont azt csinálod amit ők akarnak, hogy sírj.

Csak ne vedd őket figyelembe.

2016. szept. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Beszél a #9-es, aki az ő szintjükön van. XDDD

Jó. Ez jó poén volt elismerem, még tőled is.

2016. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!