Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egyesek miért annyira ostobák,...

Egyesek miért annyira ostobák, hogy nem is veszik figyelembe a törlénelmet, és már le is románozták az erdélyi magyarokat?

Figyelt kérdés

Nagyon zavaró, hogy számos beképzelt, tudatlan nagy magyar, simán lehordja az erdélyi magyarokat, csak a határ miatt. Az ilyenek még életükben nem olvastak el egy történelemről szóló könyvet sem?

Arra nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit csinálna magával egy ilyen, mikor kiderülne, hogy valahonnan innen származik ő maga is. Neketek mi a véleményetek?

15/L



2016. szept. 22. 19:11
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Én nagyváradi. Egyszerűen csak idegesítő, hogy egyesek mennyire nagyon nagy magyarnak hiszik magukat... Legyél magyar, basszus, de akkor tudd is, hogy mi vagy. Mert le merem fogadni, hogy ezeknek a nyolcvanöt százaléka nem tudja. Tisztelet a kivételnek, természetesen.
2016. szept. 22. 22:01
 12/23 A kérdező kommentje:
tizenegyedik... honnan tudod, hogy valaki önző és gonosz?
2016. szept. 22. 22:04
 13/23 anonim ***** válasza:
11 vagyok,írok privit.
2016. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
oké.
2016. szept. 22. 22:24
 15/23 anonim ***** válasza:
70%

Mert a Fidesz remekül maga mellé állított nagyon sok kinti magyart, szavazati joggal, Tusványossal, ezzel-azzal. Az egy dolog, hogy a mi, magyarországon élő magyarok adójából mennek ezek. A másik baj az, hogy nagyon sok romániai magyar emiatt a Fideszre szavaz, akik nagyon tudatosan építenek az ő szavazataikra, nem szívjóságból adtak nekik szavazójogot. És megint mi szopjuk azért, mert a mi pénzünkből, a mi kárunkra behülyítettek egy rakat romániai magyart.

Semmi bajom a romániai magyarokkal, legyenek magyarok, tartsák az identitásukat, a nyelvüket, a kultúrájukat, nevezzék magukat magyarnak. Oké. De ne szóljanak bele a magyarországi politikába, mert nem itt élnek, és fingjuk sincs róla, mi folyik itt. Úgyhogy nincs joguk beleszólni a mi ügyeinkbe, nincs joguk szvazni, ne támogassák a felcsúti idiótát, mert nekik a szép arcát mutatja, de minket tönkretesz. De ha már annyira értesz a politikához, akkor ezt tudnád.

[link]

[link]

[link]

[link]

2016. szept. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%
Talán pont azért mert úgy viselkednek, mint te? Leugatsz mindenkit, senkinek nem fogadod el a véleményét és mindenki h..lye Magyarországon. Tehát ha te így állsz a dologhoz, akkor mégis mit vársz? Az emberek 90 százalékát baromira nem érdekli, hogy a másik hol született Budapesten vagy Nagyváradon, csak te csinálod itt a hisztit.
2016. szept. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
tizenhatos, nekem nem a 90%-kal van bajom, hanem a maradék tízzel. tegyük fel CSAK Budapestnek a 10%-át. Szerintem neked is egy elfogadhatatlan szám jön ki.
2016. szept. 23. 14:06
 18/23 A kérdező kommentje:
tizenötös, nem csak Romániában élnek kettős állmpolgárok. Az osztrákokkal vagy a szlovénekkel miért nincs senkinek sem szinte semmi baja?! És amúgy ne dobálózzunk a jogokkal, mert az állampolgár az állampolgár. A Fideszhez pedíg nem igazán értek, nem is nagyon érdekel, ebben biztosan igazad van
2016. szept. 23. 14:10
 19/23 A kérdező kommentje:
ja, és köszi a linkeket, mindenképpen elolvasom mindet!
2016. szept. 23. 14:11
 20/23 A kérdező kommentje:
Haha 😂😂 elég szánalmas vagy 😂 Mondjuk látogass meg egy könyvtárat a kezeléseid után! Büdös oláh 😂😂😂😂
2016. szept. 24. 10:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!