Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Asszem láttam egy pedofilt a...

Asszem láttam egy pedofilt a lépcsőházban, mit tegyek?!

Figyelt kérdés

Szóval az történt hogy tegnap jöttem hazafele a suliból, bementem a lépcsőházba, sajnos a legmagasabb emeleten lakom, és mikor mentem felfele a lépcsőn akkor láttam egy kb 50-55 éves embert, elég pedofilos arca volt, és persze nem nyúlt hozzám, de mikor ment lefele láttam hogy a kabátja alatt húzogat valamit előre hátra (gondolom tudom miaz). És egyszerűen NAGYON FÉLEK hazajönni ! Az osztályban is mondják hogy azon a könyéken amerre én lakom ott vagy egy idős pedofil ...

14/F



2016. szept. 23. 12:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
Tedd már közkinccsé, hogy mi a pedofil külső ismertetőjele, a szakemberek nagyon hálásak lennének neked, még talán a doktori címet is odaítélnék érte.
2016. szept. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ha látnál 3-4 pedofil képet a neten, akkor láthatnád hogy szinte mindegyiknek a szeme hasonlít ... +Jó sok pedofil úgy van hogy napszemüvegel járkál na vajon mé? Természetesen mert felismernék
2016. szept. 23. 12:29
 3/18 anonim ***** válasza:
86%
Akkor menj el rendőrségi szakértőnek!
2016. szept. 23. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
...
2016. szept. 23. 12:53
 5/18 anonim ***** válasza:
86%
túl sokat ülsz a tévé előtt
2016. szept. 23. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Felraktam egy kérdést és megint jönnek az idióták akik nem válaszolnak ._.
2016. szept. 23. 13:03
 7/18 anonim ***** válasza:
91%
Maximum ismerosnek szolhatsz. Ha igy kezdened a rendorsegnel hogy asszem, akkor nem biztos h foglalkozni fognak veled. Jo lenne biztosra tudnod, mert lehet nem az. De mindenesetre, este a falnak háttal aludj:D
2016. szept. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 kovpet ***** válasza:
100%

A pedofil ember fejletlen gyerekek irány érez vágyat. 14 évesen te már valószínűleg nem vagy ilyen.


Azért reagáltak így az eddigi válaszolók, mert ez a "pedofilos arc" kiverte a biztosítékot. Az embereken nem látszik, hogy milyenek a szexuális vágyaik, hogy mi a kedvenc ételük vagy hogy jó emberek-e vagy rosszak, ne adj isten bűnözők. Aki kinézet alapján ítél, az rossz nyomon jár.


Ha tényleg a farkát verte, az bűncselekmény lenne, de ezt nem láttad, csak gondolod. Az embert sem ismered. Elmondásod alapján hozzád sem szólt.


Persze jobb félni mint megijedni, tehát ha teheted, ne egyedül menj haza. A lépcsőházban biztos, hogy nem fog bántani (most tegyük fel, hogy akarna), mert hamar lebukna. Semmiképp ne maradj egyedül ismeretlennel pl liftben. Azt nem mondom, hogy ne engedd be magadhoz vagy ne szállj be a kocsijába, mert ez, gondolom, természetes.

2016. szept. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló

Nincs liftem xD Meg amúgy egyedül tudok jönni haza mert anyám dolgozik osztálytársaim mert pont hogy máshol laknak :S


Na mindegy köszönöm az utolsó 2 válaszolónak, nekik ment a zöld pacsi, de az első 3-nak nem :p

2016. szept. 23. 13:50
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Pedig érthető az első három reakciója. NINCS olyan hogy pedofilos arc. Ezt mint volt áldozat mondom neked. A pedofil egyébként is serdületlen gyerekekre hajt, nem tinikre. Na de hogy ne csak kukacoskodjak: Aki engem bántott a külvilág felé kifejezetten megnyerő, vonzó volt, ezért sem akartak nekem hinni mikor segítséget kértem. Szóval ne ringasd magad abba a tévhitbe hogy erőszaktevők taszító külsejűek. Na nem mintha ettől kevésbé lenne undorító amit csinálnak. Attól hogy az osztályodban ilyeneket hordanak össze, még nem kell minden idős embertől félned, de az óvatosság nem árt. De ne is vádaskodj a vakvilágba, mert az igen súlyos dolog.

Csak annyit tudok mondani, hogy ha bajba kerülnél, határozottan állj ellen, kiabálj, csapj minél nagyobb zajt, az erőszakosan közeledőket sokszor ez is elijeszti. Tizennégy éves fiúként gondolom nem lehetsz gyenge, ne félj akár erővel is védeni magad ha kell. De azért szólja szüleidnek hogy mit láttál, ez fontos. És próbáld meg elkerülni azt az embert. Lehet hogy többet nem is fogsz találkozni vele.

2016. szept. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!