Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gyanús ember a lépcsőházban!?!

Gyanús ember a lépcsőházban!?!

Figyelt kérdés

10. emeleten lakunk,középső lakás, mikor a lépcsőházban felkacsolják a villanyt halljuk!

Hét elején hallottam,hogy vagy 20x felkapcsolják a villanyt pár percenként, de semmi mást, se beszélgetés, se mozgolódás, se ajtó csukás/nyitás!

Majd egyszercsak lement és beszállt egy kocsiba és elment.

Ez csütörtökön is eljátszódott azzal a külömbséggel,hogy hallottam mikor feljött a liftel nem bent be sohova sokáig a villanyt sem kapcsolgatta csak mikor hallotta,hogy mozgolódok (szándékosan,hogy hallja) ez este kb 11 felé volt 12körül aludhattam el és addig nem ment sehova!


Páromnak nem tudok szólni,mert ilyenkor már alszik és hiába kelteném fel,mert ő olyankor "zombi" üzemmódban van

:(


Ma ismét volt itt valaki 3x kapcsolta fel a villanyt mikor kisunytam,hogy na végre most fent van párom is kiküldöm,hogy mégis mit bandázik folyton,de elötte kinéztem a kukucskálón még a lift is a szintünkön volt és mire bementem a szobába lement :/


Ti mit csinálnátok? Én nagyon félős vagyok


Ja és ez albérlet szóval a közös képviselő nem hinném,hogy komolyan venne, a főbérlő meg simplán hülyének nézne! :(


2016. máj. 1. 22:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
41%
Lehet, hogy valaki oda jár fel szívni. Nálunk az volt. Ez esetben azért kapcsolgatja csak a villanyt, hogy lásson, lehet, hogy ő meg a sötétben parázik. :D Zárd be az ajtódat, tartsd közel a telefont, ha annyira félsz, de szerintem nem lesz semmi gond. Ha akarna valamit, már megtette volna.
2016. máj. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
53%
LEHET (!) hogy betoro... szval szerintem zarjatok az ajtot, es en eldugnek valahol egy rejetett kamerat! Hogy ha netan elmeselned vkinek nehogy hulyenek nezzen!!! Azzal mindent kideritenel. Ha tevedtel azt is, ha nem , azt is, nappal is zarkozz ha egyedul maradnal otthon, tarts paprika sprayt otthon! Es relax!!!!:)
2016. máj. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim válasza:
51%
Én pl. éjszaka szeretem levinni a szemetet amikor mindenki már alszik, kisebb az esélye hogy lebukjak a feldarabolt test maradványokkal, és bizony van hogy többször kell fordulnom, ilyenkor többször is kapcsolgatom a villanyt.
2016. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
19%
LeheT h arra var mikor nem lesz otthon senki.. bar miert pont a ti ajtotoknal???....
2016. máj. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Hívd ki a TEK-et, ők majd jól lesittelik a rohadt lámpakapcsolgató perverz állatot.
2016. máj. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Örülök,hogy sokaknak "jó" a humora...

Nem feltétlen (csak) hozzánk akarna betörni,3 lakás van a szinten.

Paprika spry van, deén inkább arra gondolok,hogy megfigyeli hol mikor nincsenek otthon.

Ha így lenne,hogyan lehetne egy betörést megelőzni?

2016. máj. 1. 23:57
 7/25 anonim ***** válasza:
55%

Teljesen mindegy, milyen módon laksz a házban, a közös képviselőnek komolyan kell vennie.

Nem is értem... mi 4 éve lakunk itt, ezalatt kb. 3x találkoztunk személyesen a tulajjal, mindent magunk intézünk. Szép is lenne, ha nem vennének komolyan :D

Már csak azért is meg kell hallgatnia, mert az ő dolga, hogy biztosítsa a lakók biztonságát.

A jelekből ítélve a látogatótok nem szomszéd, rögtön problémás, hogy hogyan jut be?

Működik rendesen a kapu?

Nálunk kiderült, hogy hajnaltájt gyakran kinyiffan a zár. Csak én vettem észre, mert olyankor járok bringázni.


Jó ötlet a biztonsági kamera, de ha nagyon ráparázol, akár a rendőröket is ráhívhatod, legalább kiderülne, mit keres ott.

Aztán az is meglehet, mégis ott lakik, csak akkor megy be a lakásba, amikor már alszol.

Fene lökött dolgokat tudnak az emberek csinálni, én pl. a folyosón sétáltatom a macskáimat, olyankor követem őket mindenhova :)

2016. máj. 1. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
55%
A közös képviselőnek nyugodtan szólhatsz, ez "közügy", mindegy, hogy bérlők vagytok. A kamera jó ötlet, engem is kiverne a frász ettől.
2016. máj. 2. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Tudtommal jó a zár bennem is felmerült,h jut be. Van kulcsa?Vagy esetleg "kifigyelte" a kódot mikor valaki jött be?! Kamerát hivatalosan nem tehetek ki,mert az személyiségi jogokat sért.... :/

Majd megnézem,hogy telefont,hogyan tudnék eldugni.

Ha cicát sétáltatna akkor nem mindig ezen a szinten lenne .

És ha a villanyt nem kapcsolgatná nem lehtne hallani,mert a liftbe is úgy száll be,h a liftet hallom csak az embert nem :/

Simán lehet,h nappal is valamikor itt van és ha esetleg valamelyik lakásból zajt hall le vagy felmegy,akkor még a villanyt sem kell kapcsolgatnia.

Holnap beszélek a szomszédokkal és a közösképviselővel is.

2016. máj. 2. 00:08
 10/25 anonim ***** válasza:
Erdekes
2016. máj. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!