Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valamelyik szomszédom hangosan...

Valamelyik szomszédom hangosan hallgatja a tv-t, hajnali fél2-2ig általánosan, viszont ha körbejárok a lépcsőházban, nem hallom. Rendőrt hívjak?

Figyelt kérdés

Igazából feleslegesnek látom, mert ha kívülről nem hallatszik, nem minősül csendháborításnak, nem?

Már átmentem a szomszéd lépcsőházba is, és bekopogtam a szomszédhoz, aki kb letámadt hogy mit képzelek, hogy ilyenekkel vádolom. Nem tudom kialudni magam, ingerült vagyok állandóan, és az idegtől akkor se tudok aludni amikor már abbahagyta a tv-zést. Valami ötlet?:(



2016. jan. 14. 22:41
 1/4 anonim válasza:

- Írd ki valahová a lépcsőházba, hogy akárki üvölteti éjszaka a tévét, hagyja abba

- Be tudod azonosítani, melyik fal mögül jön a hang? Ha igen, akkor told neki a hangfalaidat, aztán jöhet a rock teljes hangerővel reggeltől lefekvésig. Azt persze ellenőrizd, hogy kívülről, a lépcsőház felől ne hallatszódjon. Ha teljesen nekitolod őket a falnak, akkor elég jól célzottan a megfelelő irányba fog menni a hang.

2016. jan. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig is amíg kideríted, meg kell oldani gyorsan ezt az alvásproblémát. Én pl. sátorszerű vackot építettem átmenetileg paplanokból, plusz vattából füldugót csavartam, ez a felére csökkentette a problémát. Ezek olyan dolgok amit azonnal megtehetsz.
2016. jan. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt ilyen beazonosíthatatlan zaj, amit végül úgy azonosítottunk be, hogy megnéztük nálunk, melyik falnál hallatszik a legjobban. A felettünk kettővel lévő lakásból jött.
2016. jan. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

pontosan arról a falról hallatszik, amelyik szomszédhoz átmentem a másik lépcsőházba.. jobb ötletem nincs, füldugót próbáltam, de mivel tanuláshoz is használom, fáj tőle a fülem

de azért köszönöm a válaszokat!:)

2016. jan. 24. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!