Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csinálnál, ha te lennél...

Mit csinálnál, ha te lennél az utolsó férfi?

Figyelt kérdés
Pl egy járvány megfertőz minden férfit a világon,akik feldobják a pacskert,csak téged nem,mert valamilyen oknál fogva immunis vagy és te vagy az utolsó hím. De ugye kb 3,4 milliárd nő van,ezek közül kb 2 milliárd felnőtt. És ugye a felnőtt nőknek vannak szükségletei. És te, mint utolsó férfi,potenciális partner vagy. Szóval mit csinálnál?

2016. szept. 26. 11:27
1 2 3 4
 1/31 anonim válasza:
96%
Mindennap masikat basznek. Mi mas tudnek csinalni.
2016. szept. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Hobbiznak tovabb :D Mivel egy par csaj azt mondta nekem regebben hogy ha az utolso ferfi lennek a vilagon akkor sem erdekelnem oket ezert nem igazan erdekelne hogy az utolso lennek. Kit erdekel a szuksegletei? Ja amugy meg rohogve neznem ahogy kipusztul az emberiseg :D
2016. szept. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Pár hét alatt eltűnne az emberi civilizáció, szóval leginkább semmit. Felkészülnék a halálra.
2016. szept. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim válasza:

nem tudom mennyi idő lenne amíg szembesülnék vele, hogy egyedül maradtam. érdekes felvetés :D

nyilván rekedtre kefélném magam.. de mivel az emberiség csaknem fele kipusztulna biztos, hogy az általunk ismert társadalom rövidesen összeomlana, szóval na..

2016. szept. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
De tegyük fel,hogy nem omlana össze az emberiség és a nők már teljesen ki vannak éhezve.
2016. szept. 26. 11:59
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Olyan orgiákat szerveznék a házamba minden nap, hogy ihajj :D


Persze kaját is főzetnék velük bőven, úgyhogy egész nap ennék meg dugnék, mint egykor a császárok :D

2016. szept. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

És milyen típusú nővel kezdenéd?

Ja és tegyük hozzá,hogy az összes 17 és 48 év közötti nőt ki kell elégíteni,tehát a csúnyákat is,nincs kivétel.

2016. szept. 26. 12:17
 8/31 anonim válasza:
100%

Ők dolgoznának, én pedig istenként élnék. Szobrot is csináltatnék olyannal, aki művész volt a régi világban, és persze az új ÁDÁM lennék csak sok-sok Évával. A nekem tetsző nőkkel orgiákat rendeznék, a szerencsésbe beleélveznék.


Feldobtad a napom a kérdéssel, jó belegondolni. :D


A feleségem, se szólhatna egy szót sem, mert az emberiség a tét... :D

2016. szept. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Semmit,ugyanúgy folytatnám a mindennapjaimat aztán kiderülne mi történik... engem nagyon nem izgatna a dolog.
2016. szept. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nos mindet kielégíteni matematikailag lehetetlen. 2 milliárd az egy nagyon nagy szám. Napi átlag 15-20 nő egy reális szám még, ennél többet lehetetlenség. De számoljunk 20-al, ez annyit jelent hogy havonta nagyjából 600 nő, évente kb 7000 a reális. Max 50 évet élhetek még, így csupán csak 350 000 nőt juttathatok a csúcsra életem során.


Sajnos a hölgyek többsége rákényszerülne, hogy leszbikus legyen, ha ki akarnák élni szexuális vágyaikat. És annak a 350 ezernek is minimum biszexnek kellene lennie, akikkel valaha együtt lehetnék még.


Mivel az utolsó élő férfi lennék így a fajunk jövője érdekében nyilván előnyben részesíteném a fiatal, egészséges és értelmes nőket, hogy ha véletlen terhesek lesznek, akkor az utódaim a lehető legjobb géneket örököljék.

Ilyen nemi arányok mellett megtehetném, hogy csak a legértelmesebbek közül válogatok. Az emberiség hosszú távú jövője céljából ez a katasztrófa így még hasznos is lenne.


Na de ott van ugyebár a mesterséges megtermékenyítés lehetősége is, szóval az rendben hogy a kedvére tudok tenni néhány százezernek életem során, de még jópár milliónak lehetnék spermadonor is.

2016. szept. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!