Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Te mit csinálnál adott szituác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit csinálnál adott szituációban a férfi helyében? (kicsit hosszú történet lesz)

Figyelt kérdés

Adott egy a húszas évei közepén járó férfi és nő. Megismerkednek egymással egy internetes oldalon keresztül. Kialakul a szimpátia hamar annak ellenére is, h az ország két különböző végében élnek egymástól. Egy darabig telefonon tartják a kapcsolatot. Találkozni nem tudnak, mert a nő kimegy dolgozni külföldre nem sokkal a megismerkedésük kezdetén. A nő magányosnak érzi magát kinn külföldön, elmondása szerint csak a férfi tartja benne a lelket. Egymással továbbra is kapcsolatban maradnak, bár a férfi még sosem látta a nőt, csak fényképeken keresztül. Telnek a hetek, a hónapok a nő ígérgeti, h hazajön és találkoznak, mégsem jön. Nem tud semmit tenni annak érdekében, h egy kicsit elviselhetőbbé tegye a hiányát, ugyanakkor elmondása szerint őrült módon szereti a férfit és a másik félről is elmondható ugyanez. A képek alapján a nő gyönyörű, a férfi mégsem érti, h miért nem vállalja fel akkor magát élőben is és a beígért találkozókra miért nem jött el. Az elmaradt találkozók után mindig megmagyarázza a nő, h miért nem tudott eljönni, a férfi hisz neki, de kicsit kételkedik. A nő zsarolja a férfit egy-két odavetett mondattal a leveleiben, h ha nem szereti, megöli magát.


Normális válaszokat várok!



2012. okt. 8. 08:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én szerintem a férfi is kimehetne hozzá és akkor talán nem lenne az hogy a nő nem megy el egy találkozóra.
2012. okt. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!


Tervbe van véve, h kimegy hozzá, de jelen pillanatban anyagilag nem engedheti meg és egyéb kötelességeit is el kell intéznie Magyarországon. Leghamarabb csak nyáron tudna kimenni hozzá.

2012. okt. 8. 08:48
 3/12 anonim ***** válasza:

Szerintem a nő

1. idegileg gyenge (nagyon finoman fogalmaztam)

2. hülyíti a pasit


Ami történik, az semmiképpen nem mondható normálisnak. Nem is ismeritek egymást! Fényképek, nohiszen... pont egy ismerősöm járt a múlt héten úgy, hogy elment egy netes randira, és ott a helyszínen derült ki, hogy a másik fél nem a saját fotóját küldte el. Legalább webcam lenne a dologban, nem olyan drága dolog, hogy ne lehessen beszerezni, és legalább az kiderülne, hogy tényleg azzal a gyönyörű nővel beszélgetsz-e, vagy egy világ csúfjával aki 150 kiló, esetleg 13 éves rafkós kis hülyegyerekkel. Egyiket sem lehet kizárni.


Szóval mindenképpen le kéne lépned. Vagy azért, mert még nem is találkoztatok, de már öngyilkossággal való fenyegetőzés van (wtf?! mire fel kéne felelősséggel tartoznod egy idegen ember életéért?), vagy azért, mert hülyítés esete forog fenn, és valójában baromira nem azzal beszélsz, akit te elképzelsz magadnak.

2012. okt. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Törölném a fenébe. Úgyse lesz öngyilkos, ez csak zsarolás és arra utal, hogy az illető szánalmas, plusz ha eddig mindig kitalált valamit, akkor hülyít. Egyszer vagy max 2x még közbe jöhet ultra sürgős valami, de többször már csak színjáték.
2012. okt. 8. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
pont jártam ilyen cipőben én is, érezheted magadhoz akármennyire közel, hidd csak el, hogy nincs ott. nem kellene ennyire behódolnod neki. amúgy a webcamos dolog tényleg nem butaság, mi is azt csináltuk éjjel nappal, és még sokkal jobb, mikor láthatod mosolyogni, az meg h te menj ki külföldre, hát basszus. azért nehogy már mindent csak te tegyél meg érte. ő meg még a találkozóra sem ment el? hát ez meg a másik, ha annyira szeret, és nyilván szeretné, hogy lásson, akkor elmenne, akármilyen áron. :)
2012. okt. 8. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

a, ölje, legalább 1 hülye p*csával kevesebb lesz.


B, nem szeretnék bele pasiként olyas valakibe akit még csak nem is láttam, és nem is öleltem.

2012. okt. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat! Valami hasonlóakat gyanítottam kérdésem megfogalmazásakor.


Menni nem fogok hozzá, már mint külföldre, míg nem láttam, ez nem kérdéses.


Webcamos dologról annyit, h nekem van, így láthat amikor beszélgetünk. Párszor kértem már, h vegyen ő is, de mindig megvolt a kifogása, h miért ne vegyen és már nekem kellemetlen újra megkérnem. Kétszer ígérte, h eljön hétvégére, mindkétszer nem jött el. Elég kellemetlen, mikor az ember ott vár a megbeszélt helyen és időben és még felhívni se tudja a nőt, mert nincs telefonszám, amin el lehetne érni (amin korábban beszélgettünk az a száma már nem él). És nem tudom, h most akkor tényleg kamuzik-e és esetleg azért nem ír (amióta utoljára azt mondta hogy jön és nem jött), mert útközben baleset érte; vagy ki tudja, lehet hogy ahogy ti is írtátok egy kisgyerek csak és szórakozik velem ilyen módon.

2012. okt. 8. 10:36
 8/12 Hanariko ***** válasza:

Elég érdekes hogy:

...neki nincs webcamja (vagyis te nem láthatod)

...nem megy el a talira

...nem adott meg elérhetőséget

+ráadásul zsarol.


Gondold már végig...

2012. okt. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Hanariko ***** válasza:

Meg amúgy is hogy lehet őrült módon szeretni vkit netes beszélgetések, telefonbeszélgetések meg fotó alapján?

Az hogy mondjuk tudtok miről beszélgetni, egy hullámhossz és jaj de szeretlek *szívecskés smiley* SEMMIT nem jelent.

2012. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod!


Persze, valamilyen szinten ez nem teljes értékű "kapcsolat", de a vonzódás részemről megvolt irányába. Egyébként sem vagyok egy nagy nőcsábász és engem már valamilyen szinten egy ilyen "kapcsolat" is boldoggá tudott tenni.


A józan ész mind azt diktálta, h nem érdemes foglalkozni ilyen esetben ezzel a nővel, de van akit nem a józan ész irányít, pl engem se.

2012. okt. 12. 15:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!