Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csinálnál, ha összejönnél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnál, ha összejönnél egy lánnyal és mindenki azzal jönne, hogy nem illik hozzád, mert csúnya?

Figyelt kérdés
Szülők, barátok, rokonok.

2015. máj. 23. 01:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én megmondanám nekik hogy te neked ő kell. Ha a szüleim le csúnyáznák a szerelmem biztos lenne itthon nemulass. Ha szereted nem számít hogy néz ki! Ne a külsőségre menj.

Különben is? Hogy szakítanál vele? Nem kellesz mert azt mondják csúnya vagy. Szerinted mennyire menne tönkre a lány.

Ha csúnya nem jöttél volna vele ösdze. Állj ki mellette azt javaslom!

Barátom se tetszett mimdenkinek. De nekem ő az aki kell .

2015. máj. 23. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Már rég történt.

Befolyásoltak és el is hagytam.

2015. máj. 23. 01:43
 3/16 anonim ***** válasza:
Emiatt ne add fel a szerelmet, mert egy életre meg fogod bánni! Állj ki mellette, mondd el, hogy nem érdekel a véleményük ezen a téren, mert neked Ő KELL ÉS KÉSZ, te szereted és neked nem kell senki más. Ha nekik nem tetszik, az az ő dolguk, ki nem sz*rja le, a te barátnőd! :)
2015. máj. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

#2: Micsoda????

Bocsi, egyszerre küldtük a kommentet, úgyhogy csak most láttam, amit kiírtál. De miért? Pontosan mi történt, mit mondtál neki? Ez nagy butaság volt, remélem tudod! :(

2015. máj. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem mondtam neki semmit, csak elhagytam.
2015. máj. 23. 01:54
 6/16 anonim ***** válasza:
72%

Fogadjunk interneten szakitottal vele arra hivatkozva hogy nincs idod...

Azota mi lett?

2015. máj. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy előbb-utóbb mindenki csúnya lesz úgyis. Amúgy, ha nekem tetszik akkor nem érdekelne.
2015. máj. 23. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Semmit.

Emiatt ne szakíts vele, mert külsőre nem úgy néz ki mint, ahogy a körülötted lévő emberek elvárják. Boldogok vagytok és ez a lényeg. :) Sokszor szoktam írni, akinek problémája van vele, az az ő problémája és nem a tied/tietek. Minek foglalkoznál/foglalkoznátok más problémájával. :) :D

2015. máj. 23. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#8. vagyok.

Tedd egyesszám első személybe, amit írtam. :)

2015. máj. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
*!
2015. máj. 23. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!