Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tippek, hogy hogyan szenvedjün...

Tippek, hogy hogyan szenvedjünk végig valamit egy évig, amit szívből gyűlölünk és mégis annyi időt és energiát elvesz, hogy mellette alig marad bármi másra időnk? Volt már valaki ilyen helyzetben? Tapasztalatok? Tippek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 26. 15:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Előfordul, főleg iskoláskorban. De van, aki a munkahelyével van így, ha van egy határozott idejű szerződése.

Nekem is volt már, hogy a felmondási időmet töltöttem és minden munkanapon húzogattam a strigulákat. De az nem tartott egy évig. Középsuli első osztálya rosszul indult (iskolát váltottam), ott úgy éreztem, nem fogok négy évet kibírni, de ha lassan is, végül be tudtam illeszkedni az osztályközösségbe.

2016. szept. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!