Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az élet ajándék (ahogy mondják...

Az élet ajándék (ahogy mondják), vagy sokkal inkább büntetés a számodra? Bibliai idézetekre nem vagyok kíváncsi!

Figyelt kérdés

2016. szept. 27. 11:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Nekem inkább büntetés egyre inkább:(bár próbálom minden kis dologban a pozitivat látni,meghálálok minden apróságot amim van,mégis egyre rosszabb amés kínzóbb. Kinek milyen. Pedig próbálom elképzelni a jövőm és beleélni magam,hogy jó lesz ezután,de a sorsodat nembl tudod kikerülni,az megvan írva
2016. szept. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
54%
Nekem nagy büntetés.
2016. szept. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Azt is írjátok meg, hogy miért. Kösz.
2016. szept. 27. 12:54
 4/15 anonim ***** válasza:
Egyik se, valamikor jó valamikor rossz, rajtad múlik mit hozol ki belőle.
2016. szept. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
Nekem ajándék, szeretek élni. 3-4 éve még ennek az ellenkezőjét mondtam volna, de aztán beláttam, hogy magam miatt tartok ott, ahol és változtattam az életemen. Azóta van munkám, boldog párkapcsolatban élek, van pénzem, tudok a hobbimmal foglalkozni.
2016. szept. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Azt is írjátok meg, hogy miért. Kösz."


CSAK rosszat kaptam az élettől.Ahogy telnek évek egyre rosszabb lesz.Pedig többször probáltam, jobb életem legyen helyette még rosszabb lett minden.

2016. szept. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem büntetés. Annyi a célom, hogy valaki másnak ajándék lehessen, hogy én élek.
2016. szept. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
91%
büntetés, és méghozzá ezek a f*s munkák teszik azzá, amik az ember életkedvét is elveszik. Pedig nem 8 általánossal rendelkezem.
2016. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Hát biztos nem ajándék. Ha már metaforázunk, akkor inkább amolyan Létezésfejlesztő Szakközép, aminek a végén Tapasztalat tantárgyból teszel vizsgát :)
2016. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Alapvetően szeretek élni, de most inkább nagy teher és büntetés. HA egyszerűen tehetném, itt hagynám az egészet.

Mert sorozatos kudarc ér, próbálok elérni valamit, az utóbbi időszakom pokol ás fájdalom, főleg munka szempontjából. Úgy véltem, hogy el szeretnék érni valamit, de kifogtam szar helyeket, a legutóbbi ki sem fizet elég sokat, ott hagytam, ismét állást keresek, és már rettegek, hogy az is szar lesz.

Hogy nem találom meg újra a helyem, ahogy egyszer már sikerült, de tovább kellett lépnem. Azóta minden csak rossz, és minden törekvésem, próbálkozásom kudarc, idegesség és fájdalom.

ÉS már egyre nehezebben viselem.

2016. szept. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!