Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire hasznos számodra ez...

Mennyire hasznos számodra ez az oldal? Sokat segített tájékozódni vagy mire használod?

Figyelt kérdés

2016. jún. 25. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Arra használom, hogy beszélgessek, ismerkedjek olyan nőkkel, akiket kint az utcán sosem találnék meg.
2016. jún. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Gyakorlati haszna nincs, mert Gugli a barátom és ott majdnem mindenre megvan a válasz, csak kell egy kis nyelvtudás és kutatási készség. Mire itt az ember áthámozza magát a trollokon, tiniken, kismamákon és lúzer palikon, addigra elfelejti mit is akart.

Szórakozásra használom, mindig megnevettet ha van néhány kreatív sztori, vicces kérdés, vagy egymást a semmin cséplő idegenek.

Néha benyögök valamit én is, hadd pörögjön a téma. Így a melegben tökéletes, amikor nem jut vízpart közelébe az ember, de kedve sincs kimozdulni az 1500 fokban.

2016. jún. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
semennyire. Minden nap meglepődöm, hogy mennyi életképtelen, hülye ember van, aki valamiért itt gyűlik össze.
2016. jún. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Pár számítástechnológia dologban szoktam segítséget kérni, mert ahhoz értenek páran. A többi kategória nagy része tényleg csak trollokból és buta emberekből áll.

Próbáltam régebben tényleg átgondolt, levezetett válaszokat adni, érveltem is, de szinte mindig lepontoztak. Sok ideböfögött választ meg nem. Szóval, már nem igazán használom ilyenekre. Vizsgaidőszakban szoktam feljönni zsibbasztani az agyam.

2016. jún. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Fain válaszok . Lehet azért gyöngyszemekre is bukkanni .
2016. jún. 25. 19:58
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az oldal tud hasznos is lenni, mert elég sok kedves emberrel ismerkedtem itt meg, akivel mind a mai napig tartom a kapcsolatot.

Néha teszek fel egy-egy kérdést, de azt is normálisan próbálom megfogalmazni, hogy mindenkinek érthető legyen, viszont néha azt tapasztalom, hogy egyre sokkal többet kötekednek, ártatlanul is...

Szóval a kérdésről lemondtam, inkább magamtól kérek válaszokat, de én szoktam válaszolgatni is.

És tényleg van azért egy-két fickó,csaj, akik baromira unják az életüket, és itt vetítik le, na őket meguntam...

2016. jún. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig van haszna, legalábbis ennek a rovatnak (azért nevezem így, mert ez akárhogy is vesszük, egyfajta adott témakörökhöz kapcsoló publikálási felület. Egyébként meg arra használom amire látszólag való, ha valaki feltesz egy kérdést és úgy gondolom tudok rá hitelesen és érvényesen válaszolni és éppen van is hozzá kedvem, akkor megválaszolom. Néha persze unaloműzésre is használom, de ez elég ritka... Szóval nagyon is van haszna, ha úgy vesszük akkor pszichológiai és szociológiai értelmemben is. Sokszor jó pszichológus helyett ami egy fontos tényező... Egy kicsit talán lehetne fejlesztgetni, de a tulaj nyilván elvan a pénzével és továbbá nem érdekli a dolog (én is ezt tenném valószínűleg), mindegy, így is jó ahogy van... Retro, de ennek is megvan a maga hangulata...
2016. jún. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
38%

Számomra semennyire.

Emberek segítésére, informálására használom.

2016. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És ki vagy Te, hogy mindenkit segíteni és informálni tudsz?
2016. jún. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha túl jó a kedvem erre az oldalra jövök hogy rontsa
2017. febr. 9. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!