Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Számodra mitől lesz valaki...

Számodra mitől lesz valaki nő? (hosszan)?

Figyelt kérdés
2016. máj. 18. 11:10
 1/4 anonim válasza:
94%

Én nő vagyok. Attól vagyok nő, hogy annak születtem.

Más szemében attól vagyok nő, amilyen szemszögből vizsgál engem. Pl. apámnak azért, mert a lánya vagyok és az anyámra hasonlítok. Az anyósomnak azért, mert képes vagyok a gyerekéről gondoskodni, mint pl. főzök, mosok, szeretettel veszem körül. A férjemnek azért vagyok nő, mert csodál, szépnek tart, a társa vagyok, a szeretője vagyok. A gyerekem azért tart nőnek, mert az anyja vagyok. A főnököm azért tart nőnek, mert kevesebb pénzért is minőségi munkát végzek neki, mintha egy férfit alkalmazna.

Én magam pedig azért tartom nőnek, mert szívesen vállalom a klasszikus, hagyományos női szerepeket, megteremtem az otthonunk melegét, de ugyanakkor erős és céltudatos vagyok, akire sok mindent rá lehet pakolni.

2016. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
37%
Attól, hogy annak születik, illetve úgy érzi, annak kellett volna születnie.
2016. máj. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A nemiszervétől. Hogy a híres filmből idézzek: "A fiúknak kukijuk van, a lányoknak meg puncijuk". Anyukád nem mondott semmit..? Küldjek egy jó honlapot?
2016. máj. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Édesanyám meghalt ..:(
2016. máj. 18. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!