Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek bizonyos zenék...

Szerintetek bizonyos zenék "korhoz kötöttek"? (lent)

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy én rengetegszer hallok vagy olvasok itt is néha olyanokat hogy pl klasszikus zenét tiniként "ciki"hallgatni,vagy mondjuk pl 30 évesen ciki pop zenét stb...

Szerintetek a zenék egyrésze "korhoz kötött",mennyire foglalkoztok azzal mit "ciki"hallgatni?



2016. szept. 27. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
26 éves vagyok és a komoly zenétől kezdve Taylor Swiftig minden stílusban van kedvencem.
2016. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem hülyeség... Mindenki azt hallgat ami neki tetszik. Ha valaki lenézi mások zenei ízlését, annak nagyon gyerekes felfogása lehet.

16 évesen Én is szeretem a klasszikus zenét, és gyakran hallgatom, nem tartom cikinek, nem is ítélnek el miatta.


Szóval, szerintem a zenék nem korhoz kötöttek.

2016. szept. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen nem korhoz kötöttek. :)
2016. szept. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Dehogyis. Nem tudom, mi van a mai világgal, hogy minden "ciki"...

30 évesen szerintem rengetegen hallgatnak popot, miért ne hallgatnának? Azt hittem, azt írod, hogy pl. metált nem hallgathat az ember 80 évesen, persze nyilván igen :D

Klasszikus zenét szinte kizárólag tiniként hallgattam, bár kár érte, remek darabok vannak...

Most 40 múltam, s bár most is a melodic death és a black metal a szívem csóücske, megy sokminden. A rap nem jön be és a durvább dupstep se és még egy csomó, de van kivétel. Amíg nekem tetszik, addig képes vagyok hallgatni s akinek ez nem tetszik, az tehet egy szívességet.


Milyen élet az, amiben az élvezetet hozó tevékenységekben is azt lessük, mit szólnak hozzá mások? :D


A zenészek között is, aki klasszikus zenész, az pici kortól aggastyánságig azt játssza, ha rocker, akkor azt. Most egy bizonyos kornál abba kéne hagynia? :D

2016. szept. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Magasról teszek rá, hogy kinek mi a véleménye a zenehallgatási szokásaimról. Ez mindig így volt, kamaszkoromban is. Hál'istennek a gyerekeimben is van anyi egészséges önbizalom, hogy nem mások véleménye az irányadó számukra. Egyik gyerekem pl. raszta, imádja a reggae-t, a haverjainak raphez készít alapokat, és gyakran hallgat jazzt, swinget eredetiben a 30-as, 40-es évekből. A másik elsősorban rapet hallgat, a harmadik rockot és metált, néha klasszikus zenét. 17-23 év közöttiek. A jó zene örökérvényű, nincs korhoz kötve.
2016. szept. 27. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!