Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki sorolna észérvetek a...

Valaki sorolna észérvetek a betelepítés mellett?

Figyelt kérdés
2016. szept. 29. 12:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%

"Én azt is elleneztem volna mikor a lengyeleket befogadtuk a II. vh háború idején és az országunk elég rosszul ált. Nagymamám azt mondta hogy akkor sem kellett volna ideengedni más nyelven beszélő szegényeket."


Csak szólok kedves kommentelő, hogy Lengyelország benne van a V4-ben, amit már Károly Róbert ideje alatt megkötöttek. Igaz akkor még V3 volt és csak a Trianon miatt lett V4. A lényeg az, hogy Lenyelország mindig is baráti viszonyban állt Magyarországgal, azaz elvárt a dolog a két országnak egymáson segíteni.

A lengyelek is sokmindenben segítettek. 48as-49es szabadságharc, 56-os forradalom és stb.

2016. szept. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

-Kultúrális sokszínűség (?? Nálunk az emberek többségét szerintem ez zavarja. Fontosabbnak gondolják a saját kultúrájuk fennmaradását-ápolását, mint a multikultit)

-segítségnyújtás a menekülteknek, és a menekültek miatt túlterhelt országoknak (Libanon pl) (szerintem ez szép gesztus, de ezt nem migrációval, hanem ideiglenes menekültbefogadással kéne megoldani. Vége a háborúnak, akkor lehet hazamenni)

Egyéb liberális fasságok


Nyugaton még ott van, hogy a tanultakat lefölözik, és ők el tudnak helyezkedni, munkát tudnak vállalni, hasznos állampolgárok lehetnek. Nálunk ilyen nincs. Legjobb esélyünk kb az árva gyerekekkel van, akiket megtanítunk magyarul, és onnan magyarként bánunk velük. Ők akik lehetnek valakik a munkaerőpiacon talán.

A többiekből nem sok...

2016. szept. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!