Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha van egy szakma, és elakarom...

Ha van egy szakma, és elakarom sajátitani milyen lehetőségek vannak?

Figyelt kérdés

ez a szakma heti 2x pár óra, viszont úgy érzem nekem több kell.. vannak dolgok amiket nem értek, és hiába mondják az embernek hogy tanuljon.. ha eleve nem látja át vagy nem érti..

Oké ott az internet ez még jó, van egy csomó háttér anyag, infó, de akkor sem kérdezhetek.

Elkezdtem járni korepetálásra, viszont abba is csak az a rossz hogy az is idő meg pénzhez kötött. Az a baj hogy az emberek sietnek, meg egyből a pénzt nézik hogy ők mit kapnak, és az se biztos hogy úgy adja le az anyagot hogy megértsem. Én annak örülnék ha lenne egy olyan ember akihez ingyen elmehetnék, s gyakorlatba meg is mutatná elmagyarázná, ott is tölteném kb a félnapot és szinte bármire lenne idő megbeszélni, lejegyezni, kérdezni, vagy egy baráti beszélgetés alatt egy sör mellett. Csak hát mint mondtam senkinek nincs ideje erre mindenkinek van más egyéb dolga..

Az a baj hogy nem igazán ismerek ilyen embert. Én mondjuk ha nagyon tudnék valamit azt szivesen meg is osztanám mással, nem hogy pénzt kérjek, meg időre


2016. okt. 3. 20:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Na hát igen. Ezért van az, hogy sokan váltanának munkahelyet, tanulnának, csak épp gyakorlatot nem tudnak szerezni.
2016. okt. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!