Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesznek Magyarországon...

Mikor lesznek Magyarországon lehetőségek?

Figyelt kérdés

Meddig kell várni vagy mit kell azért tenni,bevállalni hogy ha valaki valamiből végzettséget szrez tudjon is vele dolgozni, munkát szerezni? Miért olyan távoli lehetőség itthon elhelyezkedni vele, ahelyett hogy csak plusz pontot jelent az érettségi mellé más munkahelye( pl multicégek, üzletek, üzletláncok, kereskedelmi cégek)?

Külföldön annyira egyszerű a szakvégzettségedet használni és dolgozni vele ha már az lettél ami, itt mikor lesz ilyen?( Én speciel a nagybátyámtól hallott tapasztalatok alapján kérdezek, neki Erdélyben is, Ausztriában is, Szlovákiában is sikerült ez, {jó az tény hogyvalamiből kijutott ezekre ahelyekre} de ithon nem. A fizetés beli külömbségről nem is merek kérdezni.) Itt mikor lesz majd hasonló lehetőség?



2016. jún. 24. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Most is van lehetőség ha olyant tanulsz amire szüksége van az embereknek. Mekihez nem kell tanulj, mégis akármikor felvesznek mivel van rá kereslet. Kápise?
2016. jún. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 partizana ***** válasza:
48%
Ha valaki tehetséges mindenhol megtalálja a lehetőséget, Magyarország persze nem a legjobb hely erre, de abszolút nincs itt senki sem lehetetlen helyzet, erősen túlzásnak tartom, hogy itt ne lenne lehetőség, lehetőség még Pristinában (Koszovó fővárosa) is akad, nem hogy nálunk.
2016. jún. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Na jó, de személyes megfigyelésem, meg némi tapasztalatom szerint itt elég gyér a lehetőségek listája. Nehezen tud az ember a szakmájában érvényesülni(nem pláne szakot szerezni). Na most szerintem ez ahhoz képest nem jó, hogy mondjuk a most kilépett Angliában tök egyszerű. Van valami végzettséged, keresel hozzá mért állást, sok van, egyt megkapsz, kész. Na hát azért itt nem így megy. Van szakod de nem biztos hogy mész is vele valamire. Kiváncsi voltam hogy ti vártok e ebben javulást.:D
2016. jún. 24. 21:52
 4/4 partizana ***** válasza:
48%
Természetesen várnék én is javulást, csak hozzátettem, hogy aki akar az tud élni a lehetőségekkel:D
2016. jún. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!