Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért ítélnek el azért, mert...

Miért ítélnek el azért, mert nem vagyok bulizós?

Figyelt kérdés

Attól, hogy nem teszek fel magamról ötezer előnytelen képet fakebook-ra, még van életem. Nem értem, hogy miért pécéznek ki azért, mert nem iszom. A szórakozásnak létezik kulturált formája is... Az a szomorú, hogy korombeliek viselkednek ilyen gyerekesen, hogy cseszegetik a másikat azért, mert nem részegedik le a sárga földig. Normális lányt sem nagyon találni a korosztályomban...


21/F


2016. okt. 4. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha megnézed, az emberek döntő többsége idióta segghülye birka. Arra mennek amerre a kolompot rázza a mainstream, azt csinálják, amit a média mond nekik, és ezek után még meg vannak győződve róla, hogy mindig is ilyenné akartak válni :D szánalomtenger. És mivel ők vannak többen, úgy képzelik, nekik állampolgári kötelességük leugatni azt, aki nem bulizik velük együtt, akit nem hat meg a szar Failbook, nem öltözködik a legújabb divat szerint, és nem hallgatja az éppen "menő" minősíthetetlen szutykot, amit zenének próbálnak eladni. Az ilyeneket ugye le kell nézni, utálni kell, attól mi sokkal többek leszünk. Az élet pedig,ugyebár, szép.

A demokrácia a hülyék diktatúrája.

2016. okt. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1 Ezt marha jól megfogalmaztad, ment a zöld kéz!
2016. okt. 4. 19:33
 3/7 anonim ***** válasza:

#1


Az első részével teljesen egyet értek! De a vége felé voltak olyan kijelentéseid, amivel nem értek egyet. Pl. ha diktatúra lenne, vagy akármi más, ami nem demokrácia, akkor ezek a hülye birkák ugyanúgy többségben lennének, és még nagyobb hatalmuk lenne! Sőt, az ország vezetői is a többségből kerülnének ki. Hidd el, nem lenne jobb!


Azzal sem értek egyet, hogy bárkit is le kéne nézni, vagy hogy utálni kéne. Igaz, nem szoktam bulizni, de csak azért, mert nem érzem, hogy ott valami jó történne velem. Rendes barátnőt ugyancsak nehéz szerezni, és mivel különleges zenei ízlésem van, ezért tudom, hogy a zene úgysem fog tetszeni, ami éppen menni fog. Persze, alkalmazkodjak. Ezt is tettem, de a baj az, hogy attól, hogy alkalmazkodtam, nekem attól még ugyanolyan szar maradt. Megjátszottam magam, de magamnak nem tudtam megjátszani. Éppen ezért többet nem megyek buliba.

2016. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Diktatúrában nem biztos, hisz diktatúrában pont hogy nem a többség akarata érvényesül. Lehet a diktatúrát jól is csinálni (Szingapúr, Sulla), meg rosszul is (Sztálin bátyó, Nicholai Caucescou).
2016. okt. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Félre érted. Diktatúrában azok az emberek, akik birka módjára viselkednek, biztos, hogy eleget fognak tenni a diktatúrának. Épp ezért is van sokszor akkora hatalmuk olyan embereknek, akiket később utálni fognak. Mert a nép 90%-a átáll az oldalára, és az ő pártját fogja.
2016. okt. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bakker, ne politizáljunk már.....
2016. okt. 4. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
Én csak az 56%-os hozzászóló válaszaira reagálok.
2016. okt. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!