Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Manapság miért nézik le a...

Manapság miért nézik le a tiniket?

Figyelt kérdés

Ha egy tini tesz ki kérdést akkor jönnek a kommentek hogy "te is a tipikus tini vagy" "minden tini ezt csinálja" "mert tini vagy" stb..


És ha egy tini ír általánosítást akkor jön minden megfásult 30 éves hogy "mit általánosítasz?!?!?!" "Én nem vagyok ilyen én egy kész egyéniség vagyok" stb...


Miért baj ha valaki tini? Miért nem lehet hinni a tiniknek?



2016. okt. 5. 11:00
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja és ha egy 14-15 éves lány írja hogy pl. Tetszik neki egy fiu vagy ott akar aludni a barátjánál akkor meg írják hogy menjél babázni kicsi vagy még DE ha meg valami családi probléma van akkor irják egy 13 évesnek hogy menjél dolgozni meg költözz el.
2016. okt. 5. 11:05
 2/20 anonim ***** válasza:
46%
Nem ok nélkül írják és egy 14-15 évesnek valóbam nincs keresnivalója fiúval egy ágyban. Sem kocsmában.
2016. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
68%
Mert csak egy tini vagy
2016. okt. 5. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Na, egy tipikus tini... Ez a baj, ebből származik a legtöbb gond, hogy a tini az se nem gyerek, se nem felnőtt. És nehéz megtalálni a középutas megoldásokat akkor, amikor épp minden változik. Magának a tininek és a környezetének is. Nagy általánosságban.
2016. okt. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Van különbség az ottalvás (amikor nem kötelező egy ágyban aludni!!!) És a szex között.
2016. okt. 5. 11:09
 6/20 anonim ***** válasza:
30%

Nem biztos, hogy ez vigasztal, de akkor is sokan lenézték a tiniket, amikor én voltam az. Ezt bizonyossággal állíthatom. Úgyhogy nincs új a nap alatt.

Engem egyedül az zavar, de ez nem is jó szó, nem zavar, inkább csak vicces, amikor egy tizenéves vagy kora huszonéves úgy nyilatkozik, mintha nála lenne a bölcsek köve. Nem mindenki ilyen, hozzáteszem, de tényleg akad elég ahhoz, hogy feltűnjön a jelenség. Szóval olyanok tudják a tutit emberekről, felnőtt életről, akik szemmel láthatóan nem élnek önálló életet, a szüleinél laknak, saját keresetüket nem kell komolyabban beosztaniuk, ha van egyáltalán. Ezzel nincs baj, csak ugye azt nem látják be, hogy az ő helyzetükből könnyű osztani az észt meg ítélkezni. Például könnyen mondják, ha valaki a rossz munkakörülményeire vagy pocsék házasságára panaszkodik, hogy fogja magát és holnap lépjen ki és milyen idióta, ha nem teszi és megérdemli a rosszat, ha marad. Csak éppen arról feledkeznek meg, hogy nincs mindenkinek komoly háttérbázisa, a papa meg a mama nem menti meg a seggét, mert lehet, hogy nem is élnek már.

2016. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
47%

Azért az egy ágyban alvás,már egy erős ráutaló magatartás,lásd be!

Amúgy: nem vagytok teljes felelősségetek tudatában. Persze,sok "felnőtt" sem. Én mindig meghallgatlak titeket.

2016. okt. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
52%
Velem is így viselkedtek, mikor tini voltam és utólag én is ugyanígy viselkednék saját magammal. Túl lehet élni, csak túl önérzetesek vagytok és azt hiszitek, hogy már mindent tudtok. Pedig nem így van. De hát ez az élet rendje, mi sem voltunk jobbak. :))
2016. okt. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
59%
ez nem lenezes, ez tenymegallapitas. Mi is voltunk tinik, pontosan ismerjuk azoknak a problemaknak a valodi sulyat.
2016. okt. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
33%

"Van különbség az ottalvás (amikor nem kötelező egy ágyban aludni!!!) És a szex között."

Van különbség, de tisztességes lány egyiket sem csinálja ilyen fiatalon. Ott aludni,de külön ágyban pedig nincs értelme. Egy ágyas alvás minimum 90 %-a szexxel végződik. A szülő sem hülye.

Tudom, hogy lehet nappal is, de az megint a tinit minősíti. Ránézésre is gyerek a 14-15 éves. 10 év múlva nézd vissza az arcod.

2016. okt. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!