Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valami ötlet? :D

Eszty Máté kérdése:

Valami ötlet? :D

Figyelt kérdés
Valami jó becenév ötletetek van?:D az Eszti nem olyan kreatív, a Tikét és Sztit szokták használni, de valami mást szeretnék c:. Tudtok valami jó becenevet?(akár más név becézése is lehet,pl pollo v ilyesmi c:)

2016. okt. 7. 16:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Sztike, Terka, Eszmi
2016. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mátéka, Téka, Matyi, Matesz, Matti, Meszti
2016. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A pollo azt jelenti olaszul, hogy csirke. Tudtad? Szerintem ne hívasd magad pollonak :)
2016. okt. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nálunk a Centrum Burgerben van egy olyan tortilla tekercs aminek a neve Pollo :D 890be kerül :D
2016. okt. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Matyi
2016. okt. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyszer meguntam h minden becenév mögé számok kellenek, megerőltetem magam kijött a zuluparaszt. Életem legkreatívabb pillanata volt, te is próbáld meg.
2016. okt. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Őszintén nem értem.

Eszternek hívnak és szeretnél valami jó becenevet, ami nem kell, hogy az Eszterből jöjjön?

A becenevet az ember nem magának találja ki, hanem az ismerősei találnak ki egy hozzá illő, rá valló nevet.

Mi azonban csak annyit tudunk rólad, hogy Eszternek hívnak, úgyhogy csak ebből tudunk kiindulni.


De hogy valami nevet is írjak:

Beceszti

2016. okt. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Legyen az a beceneved amit ez először kidob.

2016. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem ezeket dobta ki:


visszasüllyedtem

kincsekkel

granulit

kerülném

kunyhódban

döntéseknél

folyammedence

farzsebben

keveredést

galamb


Ezek közül szerintem akkor már leginkább Granulit vagy Galamb. A ragozottak szerintem eleve kiesnek, mert jó hülyén hangzana, hogy pl. "Kivel mentél moziba?" "Döntéseknéllel." :), hiába lenne "kreatív". A Folyammedence meg... Hát szóval nem erőltetném. :D


De tényleg annak van igaza, aki azt írja, hogy az ember nem magának ad becenevet, hanem másoktól kapja. Amiket kapsz, azok közül válassz, hogy melyik tetszik legjobban.

2016. okt. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!