Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek egy művelt hazafi...

Szerintetek egy művelt hazafi ember jobb akin meglátszik a nézete az öltözködésén vagy egy érzékeny lelkű divatmániás pávagyerek?

Figyelt kérdés
Írjatok kort!

2016. okt. 7. 21:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
életkort*
2016. okt. 7. 21:55
 2/15 anonim ***** válasza:
Az első. 14 éves vagyok.
2016. okt. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Egyik sem. A hazafiságot hirdető egyének semmivel sem jobbak mint a pávagyerekek. A hazafiság manapság abban merül ki hogy az fb borítókép a címer, az autón nagy magyarország matrica és hasonló divat dolgok. Az igazi hazafik a hazáért éltek és haltak, és őket akkor nem hazafiaknak hívták. (Hozzáteszem a legtöbb "hazafi" szereti hangoztatni hogy más nemzetek egy forintot nem érnek, de mégis más nemzet találmányát használják ők is.)
2016. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Én 16.

Zárójelesen megjegyzem, hogy én az első csoportba tartozom. Nagyon műveltnek nem mondanám magam, de a azért tudok egy pár dolgot. Nem riadok meg a kétkezi munkától mint a sok korom béli.

2016. okt. 7. 22:04
 5/15 A kérdező kommentje:

Nekem személy szerint nincsen facebookom meg még autóm se. Majd jövőre tervezem nyári és a hétvégi munkából.


Te a sovinisztákra gondolsz. Sokféle nacionalizmus van.

Én nem akarom visszaszerezni a történelmi Magyarországot, bármennyire is ragaszkodom hozzá erre már nincs lehetőség sajnos.

2016. okt. 7. 22:08
 6/15 anonim válasza:
10%
Mindkettő jelmeznek minősül és ugyanolyan nevetséges az egyik mint a másik. Az előző azt képzeli magáról, hogy náci, a másik meg azt, hogy amerikai és ezek közül egyik sem igaz, mindkét öltözet tulajdonosa csak szerepet játszik. De ha választanom kellene, hogy melyiknek keverjek le egy óriási atyai pofont, akkor a nácigyereket választanám. Akkora taslit kapna, hogy utána sírva rohanna a turkálóba rendes ruhákat beszerezni. A másikat meg hagynám békében elmenni, talán...
2016. okt. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2016. okt. 7. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
Az érzékeny lelkű páva azt jelenti, hogy a mostani generációban a korának megfelelően öltözködik, ugyanis most sajnos vagy nem, de ez a nagy átlag. Nincs azzal baj, ha egy tini fiú tini fiúként viselkedik, majmolja a többieket. Majd felnő ő is, még ráér. A művelt hazafiért már elkezdenék aggódni. Miért is lenne ő jobb attól, hogy más? Mitől is érzi műveltebbnek magát ennyi idősen? Sokat olvas, tvt néz? Honnan tudod, hogy a többiek nem. Szép dolog, hogy meg van a stílusod, hogy szereted a hazát. Valószínű az általad pávának tituláltak között is több olyan van, aki egyébként sokat olvas és szereti a hazáját, csak épp ő a szűkfarmert szereti hordani, te meg a turul madaras pólót. Ne értsd félre, nincs veled sem semmi baj, de nem kell mindenkit leírni a külseje alapján vagy mert épp a nagy átlaghoz tartozik és nem szabad azt hinni, hogy azzal, hogy te különbözöl jobb leszel. Lehet még barátok is lehetnétek.
2016. okt. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
72%

Az elsőt preferálom. Bár mindkét stílusnak meg vannak a hátulütői. A mostani - a mi generációnk stílusa számomra elég visszataszító. Mást sem hallok, mint hogyan kúrta meg a srác a jött-ment barátnőjét, mennyit ittak, melyik diszkóban fetrengtek a hányásukban stb... Nagyzolnak és menőnek tartják a részegséget, minden egyes mondatukban káromkodnak. Nem vagyok kivétel. Én is szoktam inni, cigizni, de nem kérkedem vele. Nem tudok asszimilálódni az ilyen tajparaszt emberekhez. Tehát a jelenlegi tini stílust (swag, yolo, páwa) elég erősen elítélem. Persze a rockerek sem mindig különbek. Személye válogatja. Mégis inkább tartozom az utóbbi csoportba, mint követem a divatot.

16/L

2016. okt. 8. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#6 Nagyanyádék munkatáborban voltak, vagy miért nácizol?

Egyébként a nemzeti szocializmus nem egyenlő a hazafisággal, de gondolom te egy ilyen turbómagyarozógárdistázónácizófasisztázórasszistázó fajta vagy.

Annak idején a nyilasok a te fajtádat verték és sajnos mivel a te fajtád nyerte a háborút ezért a közhiedelemben az van, hogy a nyilasok milyen gonosz emberek voltak. Pedig csak azokat verték vascsővel akik megérdemelték.

2016. okt. 8. 06:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!