Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti éreztetek már elhivatottság...

Ti éreztetek már elhivatottságot valamilyen tevékenység (sport, hobbi stb. stb. ) iránt amit még nem próbáltatok ki?

Figyelt kérdés
Nekem már régóta van ilyen érzésem.Nagyon szeretném csinálni, már már elhivatottságot érzek felé,csak sajnos egyéb okok miatt nem kezdhetek bele.

2016. okt. 8. 14:06
 1/3 Firedoom ***** válasza:
En pl kardokat szeretnek kovacsolni, de ez a 21. szazadban aligha megvalosithato :'( foleg nem hobbi szinten.
2016. okt. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen! A csillagászat. Mindig érdekelt gyerekkortól fogva. Lettek könyveim, binokulár. Mindig vonzott a dolog. Miután dolgoztam vettem komolyabb távcsövet. Ennek már több éve és a dolog most is tart.
2016. okt. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én boxolni szeretnék elég rég óta, de a mellemben van egy csomóféleség és a nőgyógyászom nem javasolja.

Másik vágyam műteni, és remélem nemsokára már ott leszek, h műthetek <3

2016. okt. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!