Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel? Mit...

Hogy dolgozzam fel? Mit csináljak hogy elfelejtsem a sérelmeimet?

Figyelt kérdés
Szóval az volt hogy 6 évig jártam általános iskolába.Az osztálytársaim folyamatosan gúnyoltak és bántottak.Csak mert más voltam mint ők.Mert máshogy öltözködtem és jól tanultam.Ha látták hogy el vagyok keseredve csak belém rúgtak még egyet.Aztán elmenekültem onnan.Az idén már 6 osztályos gimibe járok.Azt hittem itt majd mindent elfelejtek, és teljesen új életet kezdhetek.De nem így lett.Naponta szembe jön velem pár volt osztálytársam és nem tudom elfelejteni.Félek hogy ezeket a sebeket már nem lehet begyógyítani.Arról nem beszélve hogy a családomban is káosz van.
2016. okt. 8. 20:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtemm hogy 13/L vagyok.
2016. okt. 8. 20:44
 2/5 anonim ***** válasza:
Erőltesd meg magad. Engem se szerettek általánosban. Végül 13 évesen megerősödtem. Tudod ennél még nagyobb sérelmek fognak érni.
2016. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az biztos.De gyenge vagyok.És sebezhető.
2016. okt. 8. 21:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Az általános iskolai osztálytársak nagy többségére az ember pár év múlva már nem is emlékszik.
2016. okt. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, átlag esetben.De nálam nem így avn.
2016. okt. 8. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!