Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Elfelejtsem, vagy megpróbáljam...

Elfelejtsem, vagy megpróbáljam? (lent)

Figyelt kérdés
a legjobb barátnőmmel ma összevesztünk, nagyon. sokat szoktunk veszekedni,mert sértődékeny típus vagyok,de ez esetben nem az én hibám volt.nem olyan rég,visszahallottam,hogy mindenkinek szétkürtölte a magán-és szexuális életem. nagyon haragudtam rá,azt hittem,hogy soha többet nem tudok majd megbocsájtani neki,hiszen végig bíztam benne. körülbelül 5 sorral elérte,hogy megbocsássak,mert szükségem van rá. nem vagyok szociális típus,nem tudok barátkozni ő az egyetlen barátnőm. aztán eltelt pár hónap ő összejött egy fiúval és én is. jóban vagyok a barátjával,de semmi sincs köztünk. ez egyértelmű. nem lenne szívem ráhajtani más barátjára,pláne ha van barátom. ráadásul nem is tetszik. és az történt,hogy egy ismerősöm telebeszélte a fejét a barátnőmnek,hogy én ráhajtottam a pasijára,szemeztem vele meg fogdostam egy buliban. hozzáteszem hogy akkor és abban a buliban a csávóra kiakadtam. egy szót sem beszéltünk este. nem tudom ez hogy ráhajtás. szóval a barátnőm elmondta ezt,és hogy nem tud bízni bennem. semmivel nem tudom bizonyítani,hogy nem csináltam semmit. egy barátom azt mondta,hogy felejtsem el,mert ha igazán jóban lennénk,elhinné amit mondok. szerintetek mit csináljak?

2012. dec. 9. 22:20
 1/2 szucsjuli válasza:
Ha megakarod menteni "ezt" a barátságot akkor állítsd elé a barátját és úgy beszéljétek ki ezt a dolgot. De amúgy szerintem meg nem is igazi barátnő aki nem őszinte,és nem bízik a másikban.Egy barátnő akkor igazi barátnő,ha feltétel nélkül bízik a másikban és őszintén megmondja a véleményét bármiről is,sértődés nélkül. és ez oda-vissza.
2012. dec. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm nem is tudod mennyit segítettél!
2012. dec. 10. 09:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!