Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tudnék tenni hogy minél...

Mit tudnék tenni hogy minél hamarabb elfelejtsem?

Figyelt kérdés
Ma összevesztem az egyik legjobb barátommal, egy olyan dolog kiderült róla.. Nagyon de nagyon dühös vagyok rá de közben meg már most hiányzik, mit tegyek hogy minél hamarabb elfelejtsem? 3 éve ismerem kb. Idő segít mindenen? Egyszerűen úgy érzem mint ha megszakadt volna a szívem
2014. febr. 25. 09:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Megbocsáthatatlan amit tett? Mert ha igen, és végleg el akarod felejteni, az nem két nap lesz. 1-2 év legalább lesz, hogy úgy tudj rá gondolni, hogy ne fájjon.

Egyébként mit tett ha nem titok?

2014. febr. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nekem tette a jót meg mondott mindent, másoknál meg kibeszélt kb:)
2014. febr. 25. 09:12
 3/11 anonim ***** válasza:
ha nem bocsátasz meg akkor idö kell.. akár pár hét vagy hónap esetleg évek is de egyszer csak elfelejted.. mindig gondolj arra hogy mit tett és egyszer megutálod és elfelejted!
2014. febr. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, és remélem a napok múltával egyre kevésbé fog fájni ez az érzés:( Meg ki kell bírnom hogy nehogy pár hét múlva írjak neki mert akkor kezdődne minden elölről esetleg egy életmód váltás segítene? Legalább picit elterelni a figyelmet mert így minden másodpercben rágondolok
2014. febr. 25. 09:18
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint ez életed első ilyen tapasztalata. Nem tudni mit vagy kit akarsz elfelejteni, a barátot vagy a tényt, amit tett ? Könyveld el egy egész életre szóló tapasztalatként, hogy nem kell a teljes odaadás és vak hit. Miden kapcsolatban egy kicsit vissza kell fognia magát az embernek, mert soha nem ismerheti a másikat tökéléletesen ill. meg kell engedni a másiknak is, hogy időnként saját akarata, kedve, ízlése szerint viselkedjen és ne a miénk szerint. Azaz magunknak és a másiknak is meg kell hagyni agy bizonyos intim, személyes szférát.
2014. febr. 25. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Öööö ... Nem azért de Mindenki "kibeszél" Mindenkit a háta mögött. Aki mást mond az többnyire hazudik. Mindenkinek megvan a véleménye a másikról. Látja a hibáit és annak megfelelően fogadja el vagy sem. Az, hogy a barátod valaki mással rólad beszélt azért annyira nem égbekiáltó bűn. Én akkor venném csak annak, ha egy "titkot" mond el másnak amire kifejezetten kérem, hogy tartsa titokban.

Emiatt nem rúgnék fel egy barátságot. Max egy kicsit lazítanék a kapcsolaton. Nem mindent mondanék el neki...

Ha mégis meg akarsz szakítani minden kapcsolatot vele akkor az idő majd megold mindent...

2014. febr. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Igazából azt szeretném elfelejteni hogy amit tett, de ti megtudnátok ilyennek bocsájtani? Előtte tényleg nagyon jó barátok voltunk egyszerűen mindent meg tudtunk beszélni segítettünk egymásnak, de mióta megismert még egy személyt akit én eleve nem kedvelek azóta megváltozott totál és inkább vele van.. Jobb lenne szerintem őt elfelejteni és talán majd az idő során rájön hogy mit veszített
2014. febr. 25. 09:33
 8/11 anonim ***** válasza:

Gondolkodj el rajta, hogy a vele kapcsolatos sérelmedet eddig hány emberrel beszélted meg, azaz hány embernek beszélted ki őt.


Miért nem lenne egyszerűbb odamenni hozzá, és megkérni rá, ha van veled valami gondja, azt először veled beszélje meg, mielőtt mástól kér tanácsot. Mert az általad felvázolt kibeszélés általában tanács kérés, vagy egy külső szemlélő bevonása egy élethelyzetbe, aki kívülről rá tud világítani arra, hogy egy bizonyos dolgot te vagy a barátnőd lát-e jól.


Mindenkinek szüksége van más emberek véleményére is. Az nem barátság, ha ezt nem tudjátok megbeszélni. Nem duzzogni meg hisztizni kell, hanem ha tényleg barátok vagytok akkor megbeszélni.

Ez elég közhelyes lesz, de talán rádöbbent dolgokra.


A hamis barát olyan mint az árnyék. Csak addig van veled amíg süt a nap. /most te vagy a hamis barát, mert az első negatívumnál kihátrálsz/

2014. febr. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom, lehet mondasz valamit, gondolkodok rajta egy picit :( köszönöm a segítséget:)
2014. febr. 25. 09:53
 10/11 anonim ***** válasza:
velem is ugyan ez a helyzet:( csak velem elkezdett bunkózni is.. el kéne felejtenem csakhogy mellette ülök suliba.. de azért megpróbálom odagondolni hogy miket is tett...:/ szerintem próbáld meg elfelejteni őt ://
2014. febr. 25. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!