Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Adnátok szülinapi ajándékot...

Adnátok szülinapi ajándékot kb fél évvel később?

Figyelt kérdés
Van egy külföldi barátom, júliusban volt a szülinapja. Felköszöntöttem, de ajándékot nem küldtem neki, mivel úgy volt, hogy az utána lévő héten találkozunk. Ez viszont meghiúsult, utána már postán nem akartam neki elküldeni. Most decemberre vagy januárra tervezünk egy találkozót. Az ajándék megvan (Rubik kocka és valami személyes, poénos ajándék). Odaadnátok, hogy hát ezt még a szülinapodra vettem, vagy odaadnátok, de nem tennétek hozzá, hogy szülinapi ajándék vagy már így nem illik? (Mivel a személyes ajándék a születésnapjához kötődik)

2016. okt. 8. 23:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha már megvan, én odaadnám, miért tartsam meg? Nem sikerült átadni, a posta meg nem is személyes, főleg ha poénos, jó látni, hogy mit reagál.


Én voltam megkésett karácsonyi bulin májusban, szóval engem már nem köt az idő, se az illem.

2016. okt. 8. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én meg szilveszteri partin nyáron. :D


Add neki oda, hiszen megvetted. Nem utólag veszed neki, az lenne a hülyeség. ;)

2016. okt. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!