Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi számít apakomplexusnak?

Mi számít apakomplexusnak?

Figyelt kérdés

Velem egykorú fiúkkal 1-2 randim volt, sosem jutottunk tovább, nem fogott meg bennük semmi. Egy nálam 15 évvel idősebb férfival néhány hétig próbálkoztam, ő "érdekes" volt számomra, de nem jött az érzés. A barátom is 10 évvel idősebb nálam. Nem arról van szó, hogy tudatosan csak az idősebbek érdekelnek, hiszen elmentem randikra fiatalokkal is, egyszerűen nem jött össze. De azért aggaszt, hogy a 2 férfi, akiben volt/van valami, ami megfogott, mind több mint 10 évvel idősebb.


Apummal egyébként nagyon jó a viszonyom, mindig is apás voltam, ő pedig egy jó apa. Egyetlen probléma, ami engem rohadtul zavar, hogy soha semmilyen érzelmes dologról nem beszélnek, azt, hogy szeretnek sosem hallottam, de ez nem csak apumra, az egész családra, sőt még a szűkebb rokonságra is vonatkozik (és persze, sajnos én is ilyen lettem.)


Ez apakomplexusnak számít vagy csak véletlenül sikerültek így a dolgok?



2016. okt. 11. 14:25
 1/3 A kérdező kommentje:
Aki a privátot írta, annak üzenem, hogy az még pedofília. És mint írtam van barátom. (Bár ha nem lenne, sem a gyakoriról újítanék be egyet.)
2016. okt. 11. 14:51
 2/3 anonim ***** válasza:
Tudni kellene, hogy hány éves vagy.
2016. okt. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%

Drágám attól hogy az idősebekre buksz még nem leszel apakomplexusos! (Én az vagyok pszihologus szembesítet a dologal xd nem is azért mentem oda hanem a depressziom miatt csak ki derült hogy ez is közre játszot mindegy xd) tehát én az vagy szakember megállapítota utána néztem és valóban durván rám illetek a dolgok! Én előbb utána olvasok a dolgoknak aztán jövők ide rengeteg oldal van ahol le írják részletesen mik a tünetek de le írom neked vázlatosan:

-sokkal idősebb férfiak utáni vonzalom

-pasi és apa keresése (magyarul olyat keresel aki hasonlít apudra akkár viselkedésbe akár kinézetre)

-ha az illetővel vagy kicsit hosszab kapcsolatban akkor enyhén hyerekesen kezdesz viselkedni mellete tök 8 hogy 14 vagy 36 éves vagy gyerekesé válsz mellete sokszor

-simán le apuzod nem áll idegenül tőled ez a dolog

-ha jófej a pali akkor picimnek,hercegnőmnek és hasonló jelzőkel aggat ami neked jól esik

-szereted ha az illető el tud tartani az az biztos anyagi hátérel rendelkezik mert igy úgymond ki vahy szolgáltatva neki anyagilag (kb úgy mint amikor még kölök vagy és apud meg anyud el tart)


Nagyvonalakban és köznyelven ennyi! Bocs a helyes írási gipszerek miatt csak a diszem miatt szar vagyok belőle! :/


18/L

2016. okt. 27. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!