Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nektek milyen bútorok tetszenek?

Nektek milyen bútorok tetszenek?

Figyelt kérdés

13/l, kb.2 hét múlva költözünk egy felújított bérházba(új búzorokat szeretnénk venni) nem olyan nagy, asszem 72 nm, 3szoba

Linkelnétek bútorokat amik tetszenek nektek?(kort nemet is írjatok)

Mostanában igen felkapott ez a fehér-világosbarna kombináció...valljuk be, nagyon tetszenek, így ilyeneket szeretnék elsősorban, ill.vmilyen lakberendezési tanáccsal is ellathatnátok...igazi nagylányos szobát szeretnék😄bocs ha rossz kategória


2016. okt. 11. 20:02
 1/2 anonim válasza:
Javaslom a világos barna/homok vagy fehér szinű butorokat mert azokhoz igazán élénk kiegészítőket lehet venni képet nem tudok küldeni de én jobban szeretem a letisztult,elegáns,modern szobákat és sosem jó ha túl van butorozva stb. mert akkor a butoroknak nem lesz már kellemes hangulatok szerintem nézz utána pár szobának. itt egy link nekem ez a fajta szobák tetszenek: [link] remélem segíthettem nekem ez jelenti hogy nagy lányos és a korom 12 és lány vagyok :)
2016. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a polc❤❤❤(4.kép)Köszii
2016. okt. 14. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!