Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy ezek után ne...

Mit tegyek hogy ezek után ne féljek?

Figyelt kérdés

Ma sötétben jöttem haza este 7-kor. És ahogy a buszról leszálltam találkoztam egy ismerősömmel,aki részeg volt,a busszal jött ő is.Ahogy leszálltam a buszról ő is,tőlem nem túl messze lakik.Jött mögöttem kiabálva , magában valakit szidott.Nagyon megvoltam ijedve.Megálltam hogy átmenjek az út túloldalára.Odaszólt nekem valamit,valami kötekedést,utána közelebb lépett és megfogta a karom.Szintén kiabálva kérdezte hogy meg van még a barátom,mondom igen. Azt mondja akkor hagyjam meg összebeszélt még valamit,nem értettem... Utána ment tovább,én is.

Este járok haza a suliból,esti gimi. Mit tegyek hogy ne féljek? Nem csak tőle hanem a többi ilyen helyzettől tartok...

Trollok kíméljenek!Köszi!



2016. okt. 12. 23:24
 1/2 anonim ***** válasza:
vegyél gázsprét aztán rugd tökön.
2016. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első válaszoló jó megoldást talált, én is ha este jövök haza egyszerűen van nálam borsspray, abból már egy kicsike is nagyon erős, ha ilyesmi történik szépen előrántod és addig fújod amíg van és csókolom.
2016. okt. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!