Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért vagyok ennyire életképte...

Miért vagyok ennyire életképtelen?

Figyelt kérdés

Lassú a felfogásom, ötvenszer kell valamit elmondani nekem, hogy megértsem. Minden kiesik a kezemből, ügyetlen vagyok. Mindig bonyolultabban csinálom a dolgokat, észre sem veszem, hogy van egyszerűbb módja is a végrehajtásuknak, mások is rám szoktak szólni, hogy ,,Nem lenne egyszerűbb amúgy?" Igazuk van egyébként... Nincs kedvem így élni, gyakran sírok emiatt (is).


21/F


2016. okt. 13. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
82%

Nem vagyunk egyformák. Én is van, hogy szerencsétlenkedek. Ma is 2 gép pusztult meg a kezemben.

De ne sírj emiatt.

2016. okt. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nálad csak egyszeri akalom, nálam mindig elromlik valami. Vagy éppen eltöröm, leejtem, stb. Nem nekem találták ki ezt az életet. Természetellenes vagyok.
2016. okt. 13. 00:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Mármint a létezésem nem tesz jót a környezetnek.
2016. okt. 13. 01:03
 4/9 anonim válasza:
91%

Látom hogy hová akarsz kilyukadni .. Ezért rövid leszek..

Mindennek meg van az oka.

Neked is van szereped és nem vagy felesleges!

Soha sem szabad feladni.. Túl rövid ideig vagyunk itt.. Hát használjuk ki!

Próbálkoznod kell tovább míg megtalálod azt amiben jó vagy.. Menni fog kitartás!

2016. okt. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért mert itt nyafogsz a neten ahelyett hogy tennél az életedért. Ha adott helyzetben szerencsétlen vagy akkor keress más munkát, sulit stb. De az hogy itt sajnáltatod magad semmin nem javít. És nem érzéketlenségből mondom ezt, hanem azért mert így van. Az hogy itt most mondják hogy "jajj szegéényke, ne búslakodj", az rohadtul nem fog rajtad segíteni. Az egyetlen kiút ha fejleszted magad, javítod a gyengeségeidet, vagy olyan környezetbe mész ahol sikeresebb lehetsz.
2016. okt. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Elegem van a magadfajta ,,menő gyerekek" beszólásaiból. Állítom, ha a negyedén mentél volna keresztül annak, amin én, már a diliházban vagy a temetőben lennél...
2016. okt. 13. 10:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem, am nekem se egyszeri alkalom...

Én is próbálom, van h megy, de ha vmi abszolút nem megy, azt hagyom. Kudarckerülő típus vagyok.

De mint mondtam, ne keseredj el. Mit dolgozol amùgy?

2016. okt. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tanuló vagyok, a gyakorlati helyen össze-vissza szivatnak. De egyszer el fog durranni az agyam, és abban nem lesz köszönet!!!
2016. okt. 13. 12:03
 9/9 Orfeus ***** válasza:
100%

Nem az 5-össel van probléma, teljesen korrekten leírta mi van. Semmi arcozás vagy menőzés nem volt benne, kb ugyan ezt írtam volna le én is. Csak te tudsz tenni azért hogy neked jobb legyen, szerinted kívülálló okok miatt van ez?

Hülyeség amit írtál, velem is több minden történt mint kellett volna, mégis itt vagyok, és sikeres.


Lehet kicsit teszetosza vagy, teszel-veszel, nem látod át a folyamatokat. Nem gond, én is ilyen voltam, sőt, bár folyamatfejlesztő vagyok, ennek ellenére úgy gondolom még mindig ilyen vagyok, ez többszőr kiderült faternál a műhelybe, munkahelyen stb.


Ez azért van mert fiatal vagy, nem szabad kapkodni, kevés az élettapasztalatod, és a munkatapasztalatod is. Majd kézreállnak jobban a dolgok.


De az hogy itt sajnáltatod magad, te is tudod, hogy előrébb nem leszel. Menj el kykoushin karate edzés, ott megnevelnek majd.

2016. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!