Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van valami elnevezése ezeknek...

Van valami elnevezése ezeknek a tüneteknek?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk valakinek van egy úgymond másik énje aki gonosz és azt akarja hogy öngyilkos legyen de nem külső hanem belső amikor valaki mondjuk magában beszél és kzben meg van egy normális kedves énje aki tud a másik énjéről és ellenkezik hogy a másik bármit is csináljon ez skrizofrénia vagy valami más?

2016. okt. 14. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Paranoid skizofrénia.
2016. okt. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
bebeszéled magadnak a dolgokat hogy másik én meg stb... csakbsimán szar az életed és néha tetszik néha nem... inkább kezdj magaddal valamit, sportolj,foglalkozz a lányokkal, csak a gyávák halnak meg saját maguk által
2016. okt. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát én is gondoltam rá de a tünetek sem passzolnak
2016. okt. 14. 15:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor bipoláris személyiségzavar?
2016. okt. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem ez sem sajnos akkor talán a második válaszolonak lesz az igaza.. azért köszi :)
2016. okt. 14. 16:00
 6/7 anonim ***** válasza:
Keress segítséget, egy szakértő meg tudja mondani mi a bajod, tudom ,a mai világban nem divat segítséget kérni főleg a férfiaknak mert az nem "férfias" hogy beismeri mentális gondjai vannak.... aztán lehet teljesen véletlen hogy az öngyilkosok 3/4-e férfi.
2016. okt. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Lány vagyok :D Köszi amugy.
2016. okt. 15. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!