Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak szerintem nem normális...

Csak szerintem nem normális ez a viselkedés?

Figyelt kérdés

Ma van az évfordulónk a párommal. Reggel már írtam neki egy igazán szívhez szóló verset,amit meg is könnyezett, de utána meg olyanokat írt, hogy ez nem én vagyok,magyarul meghazudtolt. Ezt írtam is neki, hogy rosszul esett, de addigra már kilépett és telefonon beszéltünk.

Én most értem haza a munkából, nemsokára el kell mennem itthonról, de este mennék hozzá(úgy volt holnap, de megleptem volna ma este.Na és ez fogadott facen.


"ki hazuttol meg? most értem haza

na mindegy

köszöntöttük egymást..igazad van nem volt nagy durranás

nézd én vártam rád..tovább nem megy

hagyjuk ezt a makettszöveget

én már nem vagyok a te képedbe való..éppen úgy tudod mint én

na jó..menj amerre látsz..köszönöm ezt a felejthetetlen boldog évfordulót

megígérem többet ilyen nem lesz..nem lesz rá módód



meg eleg volt belőlem, kérlek soha többet ne keres csodás nap volt és kösz a verset nekem anyagi veszteséggel zárult miattad a nap, rád b..ta 30 percet....

és márnem az első kirohanása...

Gondolhatjátok,mennyire van kedvem elmenni hozzá..

Most mennem kell, de ha válaszoltok,én is.


2016. okt. 14. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de miért mész el hozzá? Gyakorlatilag szakított veled facebookon, az évfordulótokon. Ez egy nagy f..z!
2016. okt. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Meg is írtam neki.... De már sokszor csinált ilyet aztán mintha mi sem történt volna. Nem is megyek, sőt a faceról is kiléptem és gondolkodom,hogy a telefonomat is kikapcsoljam.

Ő a lány amúgy... Most is el kellett volna mennem, ehelyett itt bőgök mint egy idióta....

2016. okt. 14. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Emiatt ne te érezd magad kellemetlenül! Néhány nap múlva írj rá, hogy lenyugodott-e már, és higgadt körülmények között próbáljátok meg tisztázni a dolgokat! Amúgy ne haragudj, de elég kultúrálatlan a barátnőd van...
2016. okt. 14. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy hisztis ribizli. Keress normálisabb csajt.
2016. okt. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!