Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen vicces dolgok történtek...

Manócska1 kérdése:

Milyen vicces dolgok történtek veletek kis korotokban?

Figyelt kérdés
velem: szüreteltünk és unokatesóm meg egy másik rokon srác titokban cigiztek,én elárultam őket és megvertek csalánnal. meg egyik uncsi tesóm beleborított az árokba a baba kocsival. így utólag már viccesek. meg egyik barátnőmmel szórakoztunk húgom azt hitte hogy a normális valami csúnyát vagy rosszat jelent. mindig mondtuk neki hogy normális vagy ő meg mondta hogy nem meg panaszkodott anyukámnak hogy csúfoljuk.

2016. okt. 15. 16:21
 1/9 anonim válasza:
100%
megcsipte a pocsom a darazs
2016. okt. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

az utolsó az jó :D XD

#1 XD

nekem egyszer a kullancs a púpomba(köldökömbe) csípett.

2016. okt. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Mono55 ***** válasza:
100%
Feldugtam az orromba egy babszemet :-) három napig "fejlödött az orrlyukamba mire nagy sirásomba kicsuszott :-) mai napig nem értem h mi volt a célom vele :D
2016. okt. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
jók :)
2016. okt. 15. 17:01
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Alsóban egy sráccal szórakoztunk, egy 3. srác pedig feküdt a földön és mikor az igazgató bejött pont úgy néztünk ki mintha a srácot vernénk.

Felemelt minket és egymásnak koccantotta a fejünket, kiabált, majd igazgatóiba hívott. De már ezen sem nevetek, de hátha másnak ez vicces.

2016. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Mono55 ***** válasza:
100%

10 éves koromig panelban laktunk.8éves korom kőrül küldetésemnek éreztem h az ajtók elött lévő papucsokat eldugjam a padláshoz ahová senki sem jár.már az egész ház a papucstolvajrol beszélt :-) egy pár cipőt is "átköltöztettem "jobb helyre.aztán már gyanús volt h a szüleimé bezzeg ott marad.így azokat is kezelésbe vettem.ez ment igy még egy dbig.utána lakogyülest hivtak össze vagy mit. Mire végetèrt mki visszakapta a papucsát az ajtó elé. Sose tudta meg senki :-) a tervem ezzel sem tudom mi volt

Unatkoztam lehet.:-)

2016. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jók,köszi :) írjatok még.
2016. okt. 15. 17:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszer kaptam egy nagy lapos nyalókát nagymamámtól én meg nyalogatás helyett bedugtam a számba. De már kifelé nem jött. Én sírtam egy nagy kerek nyalókával a számban, a bátyám meg a röhögéstől sírt.

Egyszer beragasztóztam egy gyerek székét mert nem csíptem. Aztán röhögtem. A másik tízórijára meg hardcore csípőspaprikát tettem. Szegény csak nézett hogy ez miért csíp.

A bátyámmal játszottunk ő meg fogadott, hogy nem bírom egy kézell széttörni a markomban a tojást mert lány vagyok, meg béna...hát sikerült. És az egész arcom és ruhám tojásos volt

Nem is olyan rég 10.ben meg a kotonnal szórakoztunk (kibontottuk, ráhúztuk a tollra) mikor bejött a tanár.

2016. okt. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Babakocsiban ültem kb 2-3 évesen felrántottam az előttem álló nő szoknyáját.
2016. okt. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!