Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írnátok nekem olyanokat...

Írnátok nekem olyanokat amiket " kicsit " korotokban csináltatok és ciki vagy vicces?

Figyelt kérdés
2010. márc. 15. 16:46
 1/8 A kérdező kommentje:

nah akkor kezdem én

Engem apukán nevel. kb 3.os korom óta egyedül járok iskolába mert nagyon közel van. az évzáró napján barátnőmékhez mentem vendégségbe. ugye hát az évzáróra szépen kell felöltözni felkaptam egy szatén nacit és kutattam a cipőmet . volt egy gyönyörű nyári csizmám megkérdeztem apát hogy mehetek e abba. ő persze nagy kómásan aztmonta hogy igen...:D de a * nyári* csizma nemment a nacimhoz ugyhogy elővettem a téli bundásat amire azthotem hogy nyári....annyira ciki volt... mindenki topánlába én meg egy bundás büdös kínai czizmába

2010. márc. 15. 16:50
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen gyermekkorom,az én időmben nem volt 'divat' ez... :D
2010. márc. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

én egyszer pizsamában mentem el városba anya munkahelyére XD

úgy volt, hogy kutattam rövidnaci után, mert baszott meleg volt, én meg kitúrtam egy összeillő pólót meg nacit a szekrényből. mintás volt, jól nézett ki, koromnak való, szóval értitek. aztán öreganyámmal meg tesómmal elindultunk anya melóhelyére, aztán amikor anya meglátott, akkor mondta, hogy ez pizsama XD voltam néhány éves, nem tom pontosan mennyi

öreganyám meg röhögött egész hazaúton, de a marha nem szólt volna ám induláskor, hogy ez pizsi, én meg nem tudtam, mert még soha nem volt rajtam.

de ez is csak azt mutatja, hogy az a pizsi jó volt utcára is XD

21/L

2010. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
a metrón egy pár nagyban smacizott, én ültem anyámmal (ők álltak). Én pedig igen hangosan kezdtem tudakolni anyulkámtól hogy "ezek mit csinálnak??" 16/l
2010. márc. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a zöldségesnél álltam sorban, apámmal (pici voltam, talán négy éves), előttünk egy hölgy, és amikor megláttam, odaszóltam apámnak 'Apúúú! Nézd, mekkora cicije van a nénineK!' - 'Jól van, ne foglalkozz vele..' - 'De apúúú! AKKORA cicije van a néninek!...'


Szerencsétlen teremtés égett mint a rongy, a többi vevő meg magában röhögcsélt.


Anyám olvasni tanított, szótagolva. Ment is, de az istennek se bírt rávenni, hogy összeolvassam a azótagokat. Egyik dálután elhúztunk az öcsémért a bölcsibe. Mentünk keresztül egy átjáróházon, anyám egyik karján az öcsém, másik kezével húz engem maga után, délután, zsúfoltság, emberek mindenütt... én pedig a falra néztem, és nagyboldogan (és hangosan) leolvastam életem első, egyben kiolvasott szavát:


- P*CSA!!!!


Ez meg már huszonkét éves koromban történt, de mondhatni, epic fail xD


Anyámmal jöttünk haza Budapestről, és a csatlakozó busz az orrunk előtt húzott el. Ki is fakadt belőlem egy 'A rosseb egye meg!', mire anyám keze belendült, alig tudta visszafogni magát


- A p*csába, hogy beszélsz?!

2010. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fúú... nekem a mai napig sok hülyeségem van XD

De hogy régebbieket írjak:


6 éves lehettem mikor egyik rokonom esküvőjén voltam, előtte az esküvőkön megszoktam, hogy a nászajándékok kibontásánál odarohanok nézni. Itt valami bőrszínű dolog leesett a földre, gondoltam segítőkész leszek, felvettem. Mindenki elkezdett nevetni, én meg nem értettem. "Pár" évbe telt mire leesett, hogy az egy vibrátor volt.


Egyszer szomszédomnál játszottunk gyerekek, bújócskáztunk, nekem nagyon el kellett volna mennem wcre már, de nem mertem mert akkor vesztek, így hát sikerült bepisilnem. Hazaérve azt mondtam, hogy egy pocsolyába ültem bele.


És mivel nem akarok túl sokat írni ezért már csak egy: 6 éves voltam mikor nagymamámnak combnyaktörése volt. Én azt hittem, hogy úgy kitört a lába mint a barbieknak szokott, ezért hetekig nem mertem megnézni őt, aztán kórházban meg kellett látogatnom, akkor vért kapott, gondolhatod mennyire megijedtem.

2010. ápr. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ejha!
2010. ápr. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
93%
Tudom régi kérdés de azért leírom: 4 évesen voltam az egyik rokonunk esküvőjén és ő ilyen abroncsos szoknyában volt. Én meg bebújtam a szoknyája alá, és nem akartam kijönni. meg olyan is volt, hogy 2. ban azt a feladatot kaptuk, hogy írjunk fogalmazást azzal a címmel, hogy "A családom érdeklődési köre,,.Erre én kiválasztottam a szüleimet, meg két nagyszülőmet. Na, én nagyon eredeti akartam lenni, ezért úgy gondoltam, mintát is beviszek. Így aztán kutakodni kezdtem... És végül bevittem ezeket Anya:Egy felnőtt női magazin, (18+-os) Apa: egy olyan könyv, amibe az összes feltehető káromkodás, meg ilyesmi benne volt. Nem gyereknek való,na. Nagyi: aranyérről szóló tájékoztató. Papa: egy lábgombáról szóló orvosi papír. Hát a tanárnőnek meg lehetett a családunkról a véleménye.
2012. okt. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!