Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg (többi lent)?

Hogyan oldjam meg (többi lent)?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel már majdnem alakult volna valami, de pár napja totál leráz. Letiltotta fb-n az üzeneteim, viberen is, a telefont meg nem veszi fel. Mégse akarom csak így ennyiben, válasz nélkül hagyni a dolgot. A barátnőm ma kíváncsiságból ráírt, hátha neki kibök valamit, azonban az eredmény szinte semmi. Viszont elkezdett vele flörtölni. Azt találtuk ki, hogy ő rábeszéli egy randira, csak végül a srác engem fog ott találni. De hogy oldjam meg, hogy ne forduljon sarkon amint meglát?

2016. okt. 16. 15:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Amit csinálsz, az tulajdonképpen zaklatás. Ha valaki nem akar veled többet beszélni, akkor miért jársz a nyakára? Pláne átveréssel miért akarod kínos helyzetbe hozni? Hagyd békén és kész. Valószínűleg emiatt tiltott le, mert nem szálltál le róla egy percig sem.
2016. okt. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert nem ertem miert ilyen velem. Nem adtam ra neki okot es nem zaklattam agyba-fobe. Egyszer csak mar nem irt egyik percrol a masikra, gondoltam majd csak ir. Aztan selutan lett, akkor irtam neki par szot, hatha csak "elfoglalt volt", tovabbra is semmi, hiaba irtam ra kesob is. Majd eltelt az este, majd a masnap delelott is, de semmi zaklato jellegut nem irtam, meg aggodtam is erte. Aztan 2 napja du mar letiltott viberrol is, pedig csak valaszt akartam. Azota se tudtam vele beszelni. Nem zaklatni akarom, csak egy valaszt szeretnek tole.
2016. okt. 16. 17:04
 3/4 anonim ***** válasza:
ha ilyen látványosan nem akar tőled semmit, akkor zárd le magadban és lépj tovább.
2016. okt. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor meg egy bunkó paraszt. Sok ilyen van. Minél idősebb leszel, annál több ilyet fogsz tapasztalni. Lesznek még páran, akikkel "alakul valami", aztán eltűnnek, vagy egy ital után, vagy egy éjszaka után, vagy egy szó nélkül. Ez van. Nem kell rájuk időt pazarolni.
2016. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!